מפחיד: צעיר ביצע מעשה מגונה בשתי ילדות באוטובוס

חדשות רחובות - אילוסטרציה : ילדה במצוקה - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מפחיד: עצרו חשוד בן 21 שביצע מעשה מגונה בפומבי כלפי שתי קטינות בנות 12.5 ו- 13.5 באוטובוס. " באחד המקרים היא ניסתה לברוח והוא רדף אחריה". 

עצרו אמש (חמישי) צעיר בן 21 בביצוע שני מתחת לגיל 14 במהלך נסיעתן באוטובוס. השתיים הגישו תלונה במשטרה ונחקרו. לפני זמן קצר הובא , תושב קרית עקרון, להארכת מעצר ב. נציג המשטרה רנ"ג אביחי הרמתי ביקש מהשופטת טל אוסטפלד נאוי להאריך את מעצרו בשבעה ימים. " מדובר שבחודש האחרון בשני אירועים שונים בפני קטינות מתחת לגיל 14, כאשר הוא עושה את זה באוטובוס, דפוס פעולה דומה. שני האירועים מחודש יולי, אחד מתחילת החודש ואחד מעכשיו. זה בנוסף לשלושה שנמצאים בפרקליטות שאמורים להגיש כתבי אישום בגין עבירות דומות. סה"כ חמישה תיקים בשלב הזה עם דפוס התנהגות דומה".

סנגורו ניסה למזער את חומרת האירוע וביקש לשחררו: "עם כל החומרה של האירועים בשלב הזה, הרי מדברים על מעשה מגונה שלא נעשה בגופו של אדם, אלא . אני סבור שניתן להורות על שחרורו. מדובר בבחור צעיר, אין לו עבר ואני לא חושב שהתוצאה פה צריכה להיות מעצר.

שמעה את הצדדים ובסיום הדיון האריכה את מעצרו עד יום שלישי הבא: "  מיוחסות שתי עבירות של מעשה מגונה בפומבי כנגד שתי ילדות,  אציין כי לחובתו שלא מן העניין בשלושה שעניינם ובקטין עד גיל. לאחר שעיינתי בחומר החקירה הוברר
לי כי החקירה נמצאת בעיצומה וכי נדרשות מספר פעולות להשלמתה. בהתחשב בחומר החקירה שהוצג בפני, נחה דעתי כי קיים חשד סביר שהחשוד מעורב בעבירות המיוחסות לו וכי ראוי ונכון לאפשר מיצויה של החקירה. מדובר בעילת מעצר מסוג מסוכנות ושיבוש הליכים. שוכנעתי כי קיים יסוד לחשש כי שחרורו של החשוד יביא לשיבוש הליכים, וכי קיים יסוד סביר לחשש שהחשוד יסכן את בטחון הציבור".

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/DDOFX4aMYoKDNrqF3ryrIS

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *