מצעד השרים של הבית היהודי ממשיך לפקוד את העיר ולשבח את אמיתי כהן בכל פורום אפשרי

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

 

רשימת הבית היהודי בראשות אמיתי כהן מסכמת שבוע של ביקורים וחיזוקים מהשרים איילת שקד בתחילת השבוע ונפתלי בנט אתמול (רביעי) והשבת מצפים פעילי הרשימה לארח את יו"ר סיעת הבית היהודי חברת הכנסת שולי מועלם. 

שבוע של חיזוקים השר בנט בכנס בחירות בעיר רחובות: ״גם ברמה הלאומית וגם ברמה המקומית, מה שחשוב זה השותפים הקואליציוניים שמכתיבים את המדיניות. בשביל זה צריך בית יהודי חזק, בכל הארץ. הבית היהודי = ימין אמיתי״.

אמש (שלישי) הגיע שר החינוך נפתלי בנט לחוג בית ונפגש עם תושבי העיר רחובות.כעשרים יום לפני הבחירות, ביקר השר נפתלי בנט בעיר רחובות. בנט הגיע לשוחח עם אנשי העיר בגובה העיניים ולדבר איתם בנושא החינוך. האירוע התקיים בשני מוקדים בעיר ומאות אנשים הגיעו לפגוש את השר ואת נציגי הבית היהודי ברחובות.

השר בנט אמר בארוע כי: "אמיתי הוא דמות שנושמת את העיר רחובות מבוקר עד ערב את הדאגה לחיזוק העיר, עם כוח ביצוע נדיר, איש עשייה, בולדוזר נדיר. אני מרבה להתייעץ איתו גם בנושאים לאומיים. יש פה הרבה אנשים טובים ורשימה מצויינת. כולכם פה מצביעים לבית היהודי, אני באתי לפה לבקש מכם שתתאמצו עוד קצת ותביאו עוד אנשים להצביע לאמיתי – תנו לו את הכוח והוא יתן לכם 5 שנים טובות"

בהמשך הדברים אמר בנט: ״זכיתי להוביל את החינוך במדינת ישראל ובמהלך הקדנציה הרמתי את דגל המאמץ והמצויינות לצד ערכי יהדות וציונות" והוסיף "אנחנו מתייחסים במלוא הרצינות לבחירות המוניציפליות הקרובות כי השאלה היא לא בהכרח ראש העיר אלא מי יהיו השותפים הדומיננטיים לידו שיניעו את העיר לכיוון הנכון״. עוד אמר בנט ״גם במישור הלאומי – ראש הממשלה הבא זה נתניהו. אין על זה ויכוח. השאלה אם נצביע עוד פעם ימין ונקבל שמאל, או שנצביע ימין ונקבל ימין".

האירוע גרר יחס רב כאשר מחוץ למשפחת ביר, מי שאירחו את אחד מחוגי הבית, עמדו מפגינים מסיעת "יש עתיד" ומחו על אמירתה של שקד במוצאי שבת על כך שתיק החינוך צריך לעבור לבית היהודי. אבי מוזס, חבר מועצת העיר שוחח עם הקהל והזמין את המוחים להצטרף פנימה.

מנחם קליין, לשעבר משנה לראש העיר אמר: "אם אתם רוצים בית יהודי חזק תנו לאמיתי את הקולות".

יו"ר הבית היהודי ברחובות, אמיתי כהן, הגיב לביקור שר החינוך נפתלי בנט ואמר: "אני מודה לשר נפתלי בנט שכיבד אותנו בנוכחותו. השר עשה מהפכה ענקית בתחום החינוך ואני מאמין שבקדנציה הקרובה גם לנו כאן ברחובות תהיה היכולת לקדם ולשפר את מערכת החינוך המקומית. אחד התחומים שנמצאים בראש מעיניי הוא החינוך. אני וחברי לסיעה פועלים רבות למען כך. מפלגת הבית היהודי היא מפלגה חזקה והתושבים כאן ברחובות מודעים לכל התמיכה שמעניקים השרים וחברי הכנסת מהבית היהודי. על זה אני מוקיר ומודה מקרב לב".

כהן ושקד

 

בשבת הקרובה צפויה להתארח חברת הכנסת ויושבת ראש סיעת הבית היהודי שולי מועלם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *