מרגיז! נעצרה בת מיעוטים אשר ניפצה חלונות של חמישה רכבים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שמשה מנופצת. תמונת ארכיון

מרגיז! נעצרה בת מיעוטים תושבת צפון הארץ שניפצה שמשמות של חמישה רכבים והסבה נזק רב. סנגורה ביקש לשלוח אותה לאשפוז בשל הרקע לבעיה נפשית.

המשטרה עצרה אתמול (שלישי בצהריים) בת מיעוטים (בת 25)  תושבת צפון הארץ שהגיעה לרחובות וניפצה חמישה רכבים. שהגיעו שוטרים אל החשודה היא התנגדה למעצר ואף תקפה אותם. החשודה שהתה הלילה במעצר והובאה לפני זמן קצר לדיון בבית משפט השלום בראשון לציון בפני השופטת זהר דיבון סגל. בדיון ביקש סנגורה עו”ד  אלון קוצר לשחררה “אני מבקש מבית המשפט לשקול לשחרר את החשודה. מדובר בתיק שענינו עבירת רכוש שאיני מקל ראש בחומרתה אך מדובר בעבירות רכוש לא מתוחכמות, גרימת נזק לכלי רכב, שלמעשה ניתן היה לסיים את החקירה כבר אתמול. נפגשתי עם החשודה אתמול בצהריים בתחנת רחובות. אפשר היה לאתר את הבעלים ולזמן אותם ולסיים את החקירה. לא ברור לי למה זה התארך עד היום. ההסבר הוא המתנה בתקווה שהעמדה של הפסיכיאטר המחוזי אולי תוציא את הערמונים מהאש עבור החקירה מה שלא קרה. החשודה לא משתפת עימי פעולה. היא טוענת שנפגעה בתאונת דרכים ולא זוכרת שום דבר. ההתנהגות שלה על פניה גם אתמול וגם היום היא מין הביזריים והדבר עולה מהבדיקה שנערכה. אני מבין שיש רקע נפשי. איני יכול להציג כתובת או ערב צד ג’ אולם אבקש שבית המשפט ישקול להורות על שחרורה בבית החולים מאחר וההתנהגות שלה מסוכנת לסביבה. אני סבור שמין הראוי שבית המשפט יאפשר לה לקבל טיפול”.

השופטת סגל האריכה את מעצרה ביום אחר בלבד כדי שהמשטרה תאתר את כל בעלי הרכבים שניזוקו זאת למרות עברה הפלילי מאירועים דומים. השופטת סגל בהחלטתה ” לחובת החשודה עבר פלילי בעבירות דומות. מדובר במי ששוחררה לאחרונה מעונש מאסר בפועל של 5 חודשים וכן עומד ותלוי כנגדה מעצר על תנאי בן 3 חודשים. נתונים אלה בשילוב העבירות המיוחסות לחשודה במסגרת תיק זה מקימים עילת מעצר בדמות מסוכנות. לאור האמור אני מאריכה את מעצרו עד מחר (חמישי) בשעה 14:00″.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן