מרגש: חוגגים שבועות בבית ספר בן גוריון!
היום (שישי) אירחו תלמידי ביה"ס בן גוריון ילדי הגנים וההורים בטקס שבועות מרגש.
הטקס כלל: קריינות על החג ומשמעותו, שירת מקהלת בית הספר, ריקוד שכבת א' והכנת טנא פירות וירקות שכבתי. את הטנא הבית ספרי תרם בית הספר למשפחות נזקקות דרך .
מנהלת בן גוריון אורנה בן דודמנהלת בית הספר הגברת אורנה בן דוד סיפרה שמטרת הטקס היתה לצורך למידה משמעותית, חווייתית ומרגשת והתרומה למשפחות נזקקות מהווה חינוך לערכים הלכה למעשה.
תרבותי – חדשות רחובות ניוז
חדשות רחובות ניוז