מרמורק : ים ששון בהגנה, ואלכסנדר ראקיץ' בהתקפה.

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

האדומים שנמצאים במחנה אימונים בבולגריה התחזקו היום(ד') במגן מכבי פ"ת ,ים ששון שאשתקד שיחק אצל היריבה העירונית .אלכסנדר ראקיץ' הסרבי ששיחק בליגה הארמנית בקבוצת גנדאזר נבחן בקבוצה.

לאחר יום גשום אתמול(שלישי) בסופיה ואימונים תחת גשם שוטף במגרש הסינטטי ,השמש זרחה היום אצל העולה החדשה לליגה הלאומית . בעיקר עם צירופו של המגן השמאלי ,ים ששון שהושאל בעונה שעברה ממלאבס למכבי שעריים. ששון ,שאת דרכו המקצועית החל במחלקת הנערים של מכבי תל אביב ומשם עבר למכבי פ"ת .אחרי שקיבלו בשעריים המלצות חמות ממאמן הקבוצה לשעבר, קובי רפואה. הוא נחת בסופו של דבר אשתקד בקבוצה של אלדד פרי.המגן הצעיר לא זכה להרבה דקות משחק במהלך העונה "בלשון המעטה" ונזרק למערכה ע"י המאמן אופיר חיים רק שהקבוצה נלחמה על חייה בליגה וכבר הייתה עם רגל וחצי בליגה א'. ששון, שקיבל בסופו של דבר את חולצת ההרכב הפתיע ביכולתו הגבוהה על אף מספר משחקים נמוך בהם נטל חלק , אפשר לספור על כף יד אחת . כאמור, לכחולים שישחקו העונה בליגה א' הייתה אופציה להשתמש בשירותיו גם בעונת המשחקים הקרובה במידה וזו תעביר לפ"ת 30 אלף שקל דמי השאלה. מאחר ושעריים בחרה לוותר על שירותיו ולא לשלם את הסכום הנ"ל,מרמורק נכנסה לעניין. והמגן הצעיר חתם כאמור באמצעות נציגו רועי דניאל וכבר נמצא במחנה האימון.
בחו"ל עם יתר חבריו החדשים.
ש
ים ששון:״ כיף גדול להיות שייך למועדון הזה, אני בטוח שנצליח לתקוע יתד בליגה הלאומית״( צילום יוסי סוריק )

כפי שפורסם לראשונה ב'רחובהוט' החלוץ הסרבי אלכסנדר ראקיץ' הצטרף הבוקר לאימוני הקבוצה. ראקיץ' שבעונה הקודמת לבש את מדי גנדזאר מהליגה הראשונה בארמניה ייבחן בשני המשחקים שתקיים הקבוצה בסופיה מחר(חמישי) מול קבוצה מהליגה השנייה בבולגריה. ובמוצ"ש מול קרקירה מהליגה הראשונה ביוון. על פניו נראה ששאר הזרים שיגיעו להיבחן תחת עיניו של המאמן ניסן יחזקאל יעשו זאת כבר בארץ ובמועדון כבר שוקדים על הוצאת הויזות עבורם

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *