משבר: התפוצץ ההסכם בין ההסתדרות להנהלת רשת חוויות בהסתדרות מאיימים בשביתה מיידית

חדשות רחובות - עודד עמרם - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
עודד עמרם תמונת ארכיון

משבר: התפוצץ ההסכם בין ההסתדרות להנהלת רשת חוויות, גורם בהסתדרות " אנחנו שוקלים להשבית את הרשת".

לפני זמן קצר התפוצץ המשא ומתן בין הנהלת רשת חוויות להסתדרות העובדים לאחר כשלוש שנים של ניסיונות להקים ועד עובדים. הצדדים כזכור ישבו עשרות פעמים ונפגשו בין השאר עם יושב ראש הסתדרות העובדים עו"ד אבי ניסנקורן ובכל פעם נראה היה כי ההסכם המיוחל לקראת סיום. לפני שעה קלה נפגש יו"ר מרחב הסתדרות העובדים עודד עמרם עם הנהלת הרשת במשרדי הרשת ובפגישה נוצר משבר נוסף ועמרם יחד עם נציגי העובדים הבינו שרק על ידי החרפת המאבק הם ישיגו את מטרתם.  עמרם " אנחנו שוקלים את צעדינו כולל השבתת הרשת".

עודד עמרם וגולן ביטון

 

גולן ביטון יו"ר וועד הפעולה ״רשת חוויות יקרה לכולנו אסור לנו לחתוך את הענף שאנחנו נשענים עליו ,
אנו חייבים גם לדאוג להמשך תפקודה הבריא של חוויות כולל חישוב מחדש של קבלת סיוע תקציבי ללא קשר להסכם הקיבוצי. יש לנו אחריות למאות מעובדי רשת חוויות ובפרט לאלפי תושבי רחובות לתת פעם אחת ביטחון סוציאלי לעובדים ובאותה נשימה לספק שירות מיטבי לתושבי העיר ,אני סמוך ובטוח שלכולם יש רצון טוב לטובת הכלל אנחנו נמצאים בתיאום מלא מול ההסתדרות ביחד עם הנהלת חוויות ועירית רחובות בראשות ראש העיר רחמים מלול בתקווה שנמצא את שביל הזהב לחתימת הסכם קיבוצי״.

בהמשך למו״מ של רשת חוויות עם ההסתדרות, מרשת חוויות נמסר: "הנהלת רשת חוויות לא תחתום על הסכם קיבוצי שיביא להתמוטטות כלכלית של החברה. הוצע לנציגי ההסתדרות לחתום על הסכם קיבוצי זהה לחלוטין לזה שנחתם בחודש האחרון בחברה העירונית לתרבות, נופש וספורט אך לצערנו הצעה זו נדחתה על הסף על ידי נציגי ההסתדרות. רשת חוויות תמשיך לשמור על זכויות העובדים, שהם המשאב החשוב ביותר שלה, אך יחד עם זאת תעשה זאת מתוך אחריות ציבורית ולא מתוך איומים ולחצים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *