משה קב מרחובות הגיע למקום השלישי בתחרות "הנהג שלנו" 2018

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

"הנהג שלנו" הקמפיין של חב' אגד, במסגרתו מספרים נוסעי החברה סיפורים משמחים וטובים על מחוות וחוויות מיוחדות שעברו עם נהגי אגד

הכירו את משה קב, תושב רחובות, אב ל-2 – ונהג אגד כבר 20 שנה שזכה במקום השלישי בגמר "הנהג שלנו" לשנת 2018 .זה לא סוד כי נהגי האוטובוס מלווים אותנו לאורך כל הדרך, מקבלים אותנו בחיוך בכל פעם מחדש, ולפעמים גם מצילים את היום.אל תחרויות "הנהג שלנו" שערכה אגד בשנים האחרונות, הגיעו אלפי סיפורים מרגשים ומשמעותיים על הנהגים, לצד רגעים קטנים של עזרה ורגישות לצרכי הנוסעים.

במהלך הנסיעות היום-יומיות שלנו, כל מה שאנחנו מבקשים מנהג האוטובוס שלנו הוא שיהיה אדיב וייקח אותנו בבטחה אל היעד שלנו. אך לעתים, בסיטואציות של מצוקה, או כאשר אדם עם מוגבלויות משתמש בתחבורה הציבורית, הנהגים עשויים להיות אלו שעוזרים לנוסע בדיוק בנקודה בה הוא הכי זקוק לעזרה.

כזה הוא סיפורו המרגש של משה קב מרחובות, אשר הבחין בנוסעת פייגי, בת 26, נכה עם שיתוק מוחין עם כיסא ממונע הנוסעת בקו 165 מדי בוקר מספרת – באחד הימים היה גשם שוטף, אך היא התעקשה לנסוע למרכז 'עזר מציון' בפ"ת, כדי לא להשתעמם בבית. משה הנהג קידם אותה בבוקר טוב והציע לה לחזור הביתה בעקבות הגשם. כשראה שהיא נחושה לנסוע, פתח את הרמפה ואמר 'פייגי, אם כשנגיע לתחנה שלך נראה שיש שלוליות עמוקות – אל תרדי, תחזרי איתי, חבל שייכנסו מים וירטיבו את המנוע של הכסא'. בתחנה שלה היה שיטפון גדול, ולכן נסע איתה לתחנה מרכזית פ"ת שם קנה לה שתייה בזמן שחיכתה באוטובוס. "וכשחזרנו לרחובות, הוא התעקש לקחת אותי עד הבית! נהג אנושי שעוזר לי תמיד, לא התעצל לרדת מהאוטובוס כדי לפנות פח שהפריע בדרכי, עזר לדחוף אותו כשהכיסא שלי נתקע בבור במדרכה, ואפילו הגיע אלי הביתה לנחם אותי על פטירת אבי ז"ל. תודה ושוב תודה", אומרת פייגי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *