משפט: יום כיף בחסות הבנק הסתיים בתביעה של מיליון שקל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

משפט: יום כיף בחסות הבנק הסתיים בתביעה על סך מיליון שקל.

צעיר מאזור רחובות תובע באמצעות עו”ד איל כהן את הבנק בו עבד, ודורש פיצוי של למעלה ממיליון שקלים,  לאחר שבמסגרת יום כיף שארגן הבנק לעובדי החברה בה עבד, נזרק  מסאגווי נחבל ושבר את צוואר הירך.

לאחר ששילם וישלם לצעיר יותר ממיליון ומאתיים אלף ₪ הצטרף המוסד לביטוח הלאומי לעו”ד כהן ותובע אף הוא את הבנק ואת החברה שארגנה עם הבנק את הפעילות.

השבוע נחתה על שולחנו של הנהלת הבנק בו עבד תביעה מעניינת במיוחד, המכוונת, בין היתר, כנגדם. צעיר בשנות ה-30 לחייו, הגיע במסגרת עבודתו בחברה מוכרת ליום כיף, אותו ארגן הבנק לעובדי החברה, העובדת בשיתוף פעולה עם הבנק יחד עם חברה שהפעילה את יום הכיף.

אותו צעיר בוודאי לא תיאר לעצמו שיום הכיף יהפוך עבורו ליום של סיוט ויגרור בעקבותיו חודשים של סבל.

במהלך היום, אחת האטרקציות הייתה נסיעה בסאגווי בנמל תל אביב – על פניו חוויה מעניינת ומהנה. אלא שעל פי כתב התביעה, שהוגש, כאמור, על ידי עורך הדין איל כהן תושב רחובות – ממשרד עורכי הדין כהן קריסי – מומחים בדיני נזיקין, לצעיר הייתה חוויה שונה  לחלוטין.

על פי כתב התביעה לאחר שהחל בנסיעתו – כמעט ללא הדרכה לכאורה, ובלי ניסיון קודם ברכיבה על סגאווי – הסתובב כלי התחבורה על צדו בפתאומיות, והתוצאה הייתה קשה.

התובע “איבד את שיווי משקלו, הוטח על חומת בטון שהייתה במקום, ונחבל בכל חלקי גופו”, כך על פי התביעה.

לאחר המקרה הוזעק אמבולנס למקום, ומיהר לפנותו לבית החולים “איכילוב”, בתל אביב. לאחר סדרת בדיקות התברר כי הצעיר סובל משבר בצוואר הירך ברגלו.

הוא נאלץ לעבור ניתוח לקיבוע המקום, ולא יכול היה לחזור לעבודתו.

לאחר המקרה פנה, כאמור, לעו”ד כהן שהגיש בתחילה את התביעה להכרה בתאונה כתאונת עבודה לביטוח הלאומי ולאחר שזו הוכרה ככזו, נקבעה לצעיר נכות צמיתה בשיעור של 28 אחוזי נכות, והוא קיבל ויקבל תגמולים מן הביטוח הלאומי בסך של כ- 1,270,000 ₪.

לאחרונה הגיש עו”ד כהן תביעה כנגד הבנק וכנגד החברה שהפעילה את “יום הכיף” ובאי כוח המוסד לביטוח לאומי ביקשו והצטרפו אף הם לתביעה על מנת שיוכלו לקבל חזרה את הפיצויים ששילמו לצעיר במסגרת תביעת שיבוב כנגדם.

במסגרת התביעה דורש עו”ד כהן יחד עם המוסד לביטוח לאומי לפצות את הצעיר בגין הפגיעה בכושר השתכרותו, עוגמת הנפש, פגיעה בזכויותיו הסוציאליות ועזרה צד ג’ מעבר למה שכבר קיבל ויקבל מן הביטוח הלאומי זאת שעה שהביטוח הלאומי עצמו תובע לקבל שיפוי בגין כספים אלה מן הבנק והחברה בסך של כ- 1,270,000 ₪.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן