משרד המדע והטכנולוגיה, הביאו 100 אלף ₪. יושקע בפתיחת קבוצת מנהיגות חדשה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

במסגרת תכנית 'סל המדע' של משרד המדע והטכנולוגיה, בראשותו של השר אופיר אקוניס והזכייה ב-'קול קורא' הביאו לסיוע תקציבי בסך 100 אלף שקל, אשר יושקע בפתיחת קבוצת מנהיגות חדשה.

סגן ראש העיר ומחזיק תיק צעירים ונוער, עו"ד מתן דיל: " הזכייה שלנו ב-'קול הקורא' מאפשרת לנו להרחיב את פעילותו של בית הספר לאפיקים נוספים. אני מודה לשר המדע והטכנולוגיה, אופיר אקוניס, ובטוח שזוהי רק הסנונית הראשונה וממנה נצמח ונוביל יחד פרויקטים נוספים עבור דור העתיד שלנו"

סגן ראש העיר ומחזיק תיק צעירים ונוער, עו"ד מתן דיל ומנהל מחלקת הנוער, אבי יוספי, השיגו לאחרונה סיוע תקציבי בסך 100 אלף שקל במסגרת תכנית 'סל מדע' של משרד המדע והטכנולוגיה. הסכום שהתקבל יושקע בפתיחתה של קבוצת מנהיגות חדשה בבית הספר למנהיגות נוער ב-'עירונוער', בשיתוף אחת מהעמותות המובילות לקידום ולפיתוח מנהיגי העתיד של ישראל, עמותת 'יוניסטרים'. 
השר אופיר אקוניס: "בביקורי בעיר רחובות, עם כניסתי לתפקיד, אמרתי שאפעל להנגיש את המדע והטכנולוגיה לכל אזרחי ישראל. הפעילות הזו היא ביטוי מובהק לקיום מדיניות זו. חובתנו היא לבצר את עתידה של ישראל כמעצמת היי טק וחדשנות, על ידי טיפוח הדור הבא- ואין מתאימה מעיר המדע, רחובות ולעשות זאת".
עו"ד מתן דיל: "בית הספר למנהיגות נוער מקיים במשך כל השנה פעילויות והכשרות עבור צעירים תושבי העיר. הזכייה שלנו ב-'קול הקורא' מאפשרת לנו להרחיב את פעילותו של בית הספר לאפיקים נוספים, ולבני הנוער הרחובותיים לקחת חלק בקבוצת מנהיגות חדשה וייחודית בשיתוף עם אחת מהעמותות המובילות בישראל בתחום זה, עמותת 'יוניסטרים'. אני מודה לשר המדע והטכנולוגיה, אופיר אקוניס, ובטוח שזוהי רק הסנונית הראשונה וממנה נצמח ונוביל יחד פרויקטים נוספים עבור דור העתיד שלנו". 
הקבוצה שתיפתח בשנה הבאה מיועדת לנערים ולנערות בכיתות ח'-י', אשר יעברו במסגרתה הכשרה של יזמות ומנהיגות, ילמדו תכנים של מבוא למנהל עסקים, יזמות חברתית, מנהיגות ואחריות חברתית. בהמשך, הקבוצה תעבור תהליך להקמת מיזם עסקי, וחבריה ילמדו כיצד לפתח ולקדם את המיזם עד לאירוע השיא שבו יוצג המיזם במסגרת תחרות ארצית של יזמים צעירים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *