משרד עו"ד אהרוני, אטינגר, גרינברג מרחובות אחראים לגניבת השנה בכדורגל הישראלי

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

סתיו נחמני בן ה-15, שחקן נבחרת הנערים של ישראל וקפטן מכבי תל אביב, סיכם במכבי חיפה לשלוש שנים בעצת סוכניו עורכי הדין שחר גרינברג ואלדד אהרוני . בעונה האחרונה כבש 44 שערים בנערים ג' של הצהובים ונחשב לדבר הבא בכדורגל הישראלי כך מפרסם אתר הספורט one

שחקן נבחרת הנערים של ישראל וקפטן מכבי תל אביב סתיו נחמני בן ה-15 סיכם במכבי חיפה לשלוש שנים, במהלך שנחשב ל”גניבת השנה” במסגרת מחלקות הנוער. נחמני, שבחודש האחרון הרשית שש פעמים במדי נבחרת ישראל במסגרת טורניר המכביה 2017, ומי שנחשב לכוכב עולה בכדורגל הישראלי, החליט בעצת סוכניו עורכי הדין שחר גרינברג ואלדד אהרוני ממשרד אהרוני, אטינגר, גרינברג ברחובות להצטרף לשורות הירוקים.

נחמני שגדל בשלוחת מכבי ת”א במודיעין ולאחר שנה עבר לקריית שלום, נחשב לשחקן בעל פוטנציאל אדיר וסומן כבר מגיל קטן במחלקת הנוער של הצהובים. בעונה האחרונה ענד את סרט הקפטן וכבש 44 שערים. לקראת גיל 15 החל מו”מ בין אביו של השחקן ועו”ד אהרוני למכבי ת”א, שהייתה האופציה הראשונה של השחקן, כיוון ששם גדל ושיחק את מרבית שנותיו. “ההצעה של מכבי לא נראתה לשחקן והוא החליט לחפש אפיקים חדשים” אמר עו”ד אהרוני.

סוכניו של נחמני, עורכי הדין שחר גרינברג ואלדד אהרוני מרחובות
מיד כאשר נודע לשאר הקבוצות כי ישנה סיטואציה שהשחקן אינו ממשיך בקריית שלום, החלו לזרום לפתחו הצעות מפתות מכל פינה, כאשר מספר סוכנים מציעים גם לשווק את השחקן באירופה.

עו״ד אהרוני התייעץ בנושא עם שותפו עו״ד שחר גרינברג, שנחשב מקורב לקבוצת מכבי חיפה ומייצג מספר שחקני מפתח במחלקת הנוער הירוקה. לאחר התייעצות החליטו השניים כי המקום הטוב ביותר להתפתחות מקצועית של שחקן צעיר הינה במסגרת מחלקת הנוער של הקבוצה מהכרמל.
במקביל זומנו הילד ומשפחתו לסיור במתקני המועדון, מחלקת הנוער ופנימיית כפר גלים. בסיום הסיור ולאחר שיחה מקצועית עם יניב כהן מנהל מחלקת הנוער של מכבי חיפה, היה ברור לכל הצדדים שהילד ילבש ירוק בשנים הקרובות. במכבי חיפה פעלו בצורה מהירה מאוד, ובעזרת היועץ המשפטי של המועדון עו״ד אודי שוכטוביץ’ גובשו התנאים שהכשירו את המעבר.

סתיו נחמני . בזכות העצה של עו"ד אלדד אהרוני הוא ילבש ירוק בעונה הבאה
תנאי ההסכם נסגרו בין עורכי הדין, מנכ״ל המועדון אסף בן דב בירך על הסיכום, ובשבוע שעבר לאחר שהשחקן סיים הליך של הסגר קטין בהתאם לתקנות ההתאחדות, הצטרף השחקן רשמית למכבי חיפה במהלך שכאמור הוגדר כ-”גניבת השנה”. ״עכשיו נשאר רק לקוות שהשחקן יתאקלם במערכת החיפאית, יקבל הזדמנות ויוכיח את יכולותיו, אני מאמין שהשחקן יפרע את השטרות וכולנו תקווה שנראה אותו בעוד כמה שנים מככב גם במדי הקבוצה הבוגרת״ אמר סוכנו עו״ד שחר גרינברג.

מקור-one

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *