מתחת לשמיים: דיוויד ברוזה בביצוע מלא תשוקה במיוחד לתושבי רחובות.צפו בסרטון

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

דיוויד ברוזה שנעל אתמול(שלישי) את פסטיבל "שרים סוכות" בגן המייסדים .הקדיש בסיום את אחד מלהיטו הגדולים לעיר רחובות .הוא עשה זאת לא מעט בשל העובדה כי משפחתו של אמו (הוכמן) היא ממייסדי עיר ההדרים.

יש מוזיקאים שעולים לבמה עם ציוד של מחשבים ולא מעט אמצעים טכנולוגיים מתקדמים. לעומתם, יש כאלו שממשיכים לעלות על הבמה כי הם באמת אוהבים את זה. דיוויד ברוזה הוא אחד מהם, על כיסא בר צנוע, הוא מגיש את שורת הלהיטים הנצחיים שלו בביצועים מלאי תשוקה. אמש הוא יעשה את זה שוב . אומנם זה לא קרה במצדה ,האכסניה המוכרת של ברוזה ב-20 שנה האחרונות.אבל ,אלו שהגיעו לגן המייסדים חזו באומן שבקרוב יציין ארבעים שנות קריירה, והוא רחוק מלאבד את התשוקה על הבמה .גם שם ברוזה רשף, תופף והתפייט על הגיטרה, ובעיקר שילהב את עצמו ואת הקהל – וכל זה לאורך כשעה וחצי שאת רובן הוא מעביר בעודו יושב על כיסא בר צנוע במרכז הבמה.שמסביבו להקתו
את החומרים שהוא שר אתמול בלילה כל אחד יודע לזמזם. גם 34 שנה אחרי צאת"האישה שאיתי" – "טיו אלברטו", "בנהר של סיביליה", "הרומבה" ו"מגיע לו" וכמובן "סיגליות" והן "שיר אהבה בדואי" בביצוע קצבי , וכמובן – "מתחת לשמיים" שבוצע למול מעל 2000 איש במרכז רחובות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *