מתח שיא בין ראש העיר לחבר המועצה ומה הצחיק את אוראל צברי

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

על המתחים בקואליציה בין ראש העיר לחבר המועצה, איפה היה הנאום הראשון של אירית ענקי אהרוני ומה הצחיק את אוראל צברי.

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
פינת המנגל – חדשות רחובות ניוז

ראשון: טקס פעיל מצטיין במחלקת העירונוער, מגיעים לברך ראש העיר רחמים מלול, מ"מ זהר בלום ועוד רבים. בתחילת הטקס פנה מלול לבלום ואמר: "גם אתה צריך לקבל פרס על התנדבותך, הכנת אוכל לאלפיים חניכי הצופים". בלום מודה למלול על הפרגון ומהנהן בראשו.

רחמים מלול וזהר בלום בעירונוער

 

שני: במסגרת אירועי הקיץ בשכונות "נפלאות ליד הבית" שקיימה החברה העירונית ואגף השכונות, הגיעו לפקח על האירועים מנכ"ל החברה העירונית אייל פרנקל, מנהל האירועים בחברה שלמה טולדו, המנהל הטכני משה פוני, רכזת האירועים רקפת זהבי, סגן מנהל אגף השכונות אופיר עותמי.

הצוות המנצח באירועי הקיץ בשכונות

 

שלישי: אחד הדייטים השבוע של סגן ראש העיר רחובות עו"ד יניב מרקוביץ' וארוסתו רונה לוי היו במסעדת הכרמים. בשבוע שעבר נחשף במנגל כי תאריך חתונתם מתקרב- 20.10 באולמי אמארה שבנס ציונה.

יניב מרקוביץ' ורונה לוי

 

שלישי: השחקן המצליח דניאל גד מגיע אל חנות הפירות והירקות המובחרים של רפי בובליל (רחוב לוין אפשטיין רחובות), פונה לבובליל ומבקש מבחר פירות משובחים. הסיבה – אביו של דניאל, שמחה גד, חוגג יום הולדת. נסכם: שמחה המון מזל טוב ובריאות.

דניאל גד ורפי בובליל

 

רביעי: חבר המועצה אביב איטח מסכם עוד יום ארוך בתפקידיו השונים ואירח בGATO ברחובות את חברו משכבר הימים הכתב לענייני צבא וביטחון בערוץ 'עכשיו 14' הלל ביטון רוזן. לבריאות!

אביב איטח והלל ביטון רוזן

רביעי: מזל טוב לסגן מנהל אגף עיצוב גנים ופקיד היערות של בעיריית רחובות אבישי שרעבי שחגג 54 קיצים.

אבישי שרעבי

 

רביעי: ראש העיר ויו"ר ועדת משנה לתכנון ובניה רחמים מלול מעלה להצבעה עסק בעיר ומבקש מחברי המועצה להצביע ולהנפיק לו אישור חורג לשימוש. חבר המועצה אבי קינד מביע התנגדות בטענה כי הנושא לא הובא על סדר יומה של הועדה. מלול ממשיך בשלו ומבקש מהחברים להצביע. פנחס הומינר מגלה נאמנות למלול ומביע תמיכה, קארין ברגינסקי (אופוזיציה) מתנגדת, קינד (קואליציה) מתנגד, ההצבעה הסתיימה בתיקו ומלול שהזכיר שיש לו קול כפול העדיף שלא להשתמש בו. הישיבה מסתיימת בכעסים מצד מלול דוקא על אבי קינד. נמשיך לעקוב.

רחמים מלול ואבי קינד

 

חמישי: בעלות סמלית של 20 שקלים לאדם, למעלה מ- 600 תושבים עולים על 12 אוטובוסים יוצאים מרחובות לסיור בעיר האבות חברון. את הסיור מארגנים סגן ראש העיר וראש המועצה הדתית קריית ארבע-חברון אמיתי כהן שארגן 8 אוטובוסים, חבר המועצה עו"ד אבי מוזס שארגן 4 אוטובוסים ואיתם משתתף יושב ראש המועצה הדתית ליאור פרישמן. המשתתפים נהנו מתפילת ראש חודש, ארוחה בישיבת שבי חברון וסיור בשכונות העתיקות.

אמיתי כהן, אבי מוזס, ליאור פרישמן ומכובדים נוספים

 

שישי: המועמדת הרחובותית לפריימריז בליכוד אירית ענקי אהרוני, השתתפה בכנס פעילים בהוד השרון. לפתע, פונה אליה המנחה ומבקש ממנה לשאת נאום קצר. אהרוני המופתעת נעמדת, מספרת על עצמה בדקה ומתיישבת. חבר הכנסת אמיר אוחנה: " אפשר לומר שאת המבחן של הנאום הראשון עברת, כי בכנסת אף אחד לא מדייק ונואם בדיוק דקה".

אהרוני עם חברי הכנסת המפרגנים גלית דיסטל ואמיר אוחנה

 

שישי: סיפור סטורי מענין, שתי בוגרות מבית ספר דה שליט שלמדו אצל יקיר צברי, סיפרו לבנו, כוכב הרשת הרחובותי אוראל צברי, שהכינוי של אביו היה "חפי", כמו אבא של שאלתיאל קוואק. יקיר: " לא שמעתי על זה".

יקיר ואוראל צברי צילום מסך

 

שבת: מזל טוב לפעיל החברתי ולמועמד לכנסת מטעם הליכוד, גלעד מזרחי שחוגג 47 קיצים. נאחל לו בריאות והצלחה.

גלעד מזרחי ובנימין נתניהו

 

שבת: מנהלת אגף החינוך בעירייה אפרת צוקרמן ניצלה את השבת, ויצאה עם אמיר בעלה לטיילת ראשל"צ בעיר מגוריה.

אפרת צוקרמן

 

הראשון שמגיע לרחובות: במסגרת הבחירות לכנסת, ביום חמישי יתארח ברחובות יו"ר הציונות הדתית חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ'.

בצלאל סמוטריץ'

 

 

 

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: