מתי החליף יניב מרקוביץ' את רחמים מלול, מה עשה אייל גולן בזמן הפרסומים עליו שהסתכסך עם דניאל?

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מתי החליף יניב מרקוביץ' את רחמים מלול ואיך הוא "ניצל" את המפגש לפתרון עבור בעיה פרטית שלו, ההתרגשות בשיאה לקראת חזרתו של זהר בלום, מה עשה אמיתי כהן בכנס ארצי של כלכליסט לצד איילת שקד ומה עשה אייל גולן בזמן הפרסומים עליו שהסתכסך עם דניאל?

 

תחילת שבוע: בהתרגשות רבה ישוב אל לשכתו השבוע מ"מ ראש העיר זהר בלום לאחר תקופת החלמה מוצלחת. בלום נרגש מאוד לשוב אך יש לציין כי גם במהלך החלמתו הוא המשיך לעבוד בחריצותו, הגיב לתושבים בפתרון בעיות שצצו באגף החינוך וסייע רבות למנהלת האגף אפרת צוקרמן. המנגל מאחל הצלחה רבה.

מ"מ ראש העיר זהר בלום במשרדו

ראשון: ביום הראשון לכהונתו של הרב החדש ברחובות ציון כהן כמ"מ כשרויות ונישואין, פגש כהן את ראש העיר רחמים מלול בחתונת בנו של ראש המועצה הדתית אלדד גדסי. כהן סיפר שהיה תלמידו של מלול בהיותו חייל שעשה השתלמויות בנושא החינוך וכן סיפר ששניהם היו תלמידיו של הרב עובדיה יוסף זצ"ל. באותה חתונה, השתתף הראשון לציון, הרב יצחק יוסף, בנו של הרב עובדיה, אולם השניים לא הספיקו לפגוש אותו מסיבותיהם. העיקר שיהיה במזל טוב. עוד השתתפו- מ"מ ראש העיר בנצי שרעבי, סגן ראש העיר אמיתי כהן, חברי המועצה עודד עמרם, גיא צור, מתן דיל, אביב איטח, יו"ר הועד רמי מדהלה, דובר המשרד לבטחון פנים דניאל בר ועוד רבים.

מימין: ציון כהן, רחמים מלול והרב הראשי יצחק עובדיה

 

שני: מזל טוב לאיש העסקים הרחובותי ורעייתו אבנר ומירי פרליס שחגגו השבוע חתונת זהב – 50 שנות נישואין. את הברכה המרגשת קיבלו הזוג האהוב מבתם יעל: "אהובים יקרים שלי 🧡50 שנה של ביחד של אהבה של הערכה של עליות של מורדות של תובנות של ערכים של דוגמא ושל חברות טובה 🧡🧡אוהבתאתכם עד אין קץ".

אבנר ויעל פרליס

 

שני: מ"מ מנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון מפנה זמן בין ההכנה לתקציב השנתי והקמת מערך הקייטנות, יוצא ביטון לפרוק את הלחצים ומוציא את הכל באימון כושר בריא אצל המאמנת ספיר ישראל.  לאחריו, חוזר ביטון  כמו חדש וממשיך לרוץ עם הפרויקטים השונים.

מ"מ מנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון

 

שני: מזל טוב לפקידת המחלקה המשפטית של עיריית רחובות האהובה על כולם שירן כורש לרגל חגיגות -35 אביבים. כורש חשבה שכולם שכחו את יום הולדת עד שלפתע הגיע שליח עם זר פרחים גדול אל המחלקה המשפטית שבקומה השישית ומסר לה אותו בהתרגשות. מזל טוב!

שירן כורש וזר הפרחים שקיבלה

 

שלישי: סגן ראש העיר אמיתי כהן מגיע להשתתף כאורח כבוד בכנס כלכליסט שנערך בבורסה. בכנס השתתפה שרת הפנים איילת שקד ומקורבו של כהן, יו"ר קסם קרנות ותושב רחובות בוער נגר. כהן שוחח עם שקד ונגר ארוכות ובסיום המפגש הודה להם על ההזדמנות.

אמיתי כהן ואיילת שקד

 

שלישי: מזל טוב לעו"ד המצליח אלדד אהרוני שחגג השבוע 53 אביבים. אהרוני חגג עם חברים ומשפחה ויומיים לאחר מכן ביצע את המשימה הראשונה לקידומת החדשה ובהמשך לרצף ההתנדבויות – אחראי משמרות הזהב בבית ספר בכור לוי. מזל טוב!

עו"ד אלדד אהרוני

 

שלישי: ברכות לחבר המועצה אביב איטח שסיים בהצלחה תואר שני במנהל עסקים – במכללת פרס ומסכם תקופה מוצלחת במיוחד. איטח שסיים שם גם את התואר הראשון נבחר כזכור פעמיים לתפקיד יו"ר אגודת הסטודנטים ב2013 ו2015, ב-2017 נבחר על ידי יושבי ראש אגודות הסטודנטים בישראל לתפקיד הנשיא התאחדות הסטודנטים בישראל.  לימים, מונה לתפקיד יועץ מקצועי/פוליטי לשר להשכלה גבוהה זאב אלקין ולשר החינוך יואב גלנט. למחרת- בישיבת המועצה, הוחלף איטח במסגרת רוטציה לכהן כחבר בועדת תכנון ובניה במקומו של שמואל בר דאנזאן, לא לפני שחברו למועצה אבי קינד "מתח" אותו וביקש לפסול את ההצבעה למהלך.

אביב איטח בקבלת התואר השני

 

שלישי: ראש לשכת ראש העיר צביקה מדהלה נעדר בתחילת השבוע לאחר שלקה בשפעת. בשלישי חזר מדהלה והתארגן לישיבת המועצה שנערכה ברביעי למחרת, מדהלה הגיע לישיבה והרגיע שזה לא קורונה "כבר חליתי בקורונה אל תחששו". בפתח ישיבת המועצה ברך לרפואה הראיס רחמים מלול את מי שעוד נותר בביתו וצפוי כבר השבוע לחזור לשגרה לאחר חופשת מחלה- ממלא מקומו זהר בלום. המנגל מאחל רפואה שלמה לכולם.

מנהל האגף המוניציפלי צביקה מדהלה

רביעי: אפרופו ישיבת המועצה, אל אותה ישיבה הגיע באיחור לא שגרתי, פעיל הקהילה הגאה הרחובותית יקיר הרן. הוא קשר את אופניו לעמוד (בתמונה) ולא הבין איפה כולם, למנגל הוא סרב לספר מדוע הגיע, אולי הוא רצה להודות לעירייה לקראת המצעד שיערך בחמישי השבוע או שהגיע להתלונן, נמשיך לעקוב..

יקיר הרן מחוץ לבית התרבות- מקום כינוס ישיבת המועצה

רביעי: ערב קהילתי לארגוני המתנדבים ביוזמת מרכז הגישור- אורלי אביבה חלבי. אחד המששתפים – חבר המועצה שאול צגהון שגילה כשרון רב בציור באמצעות צבעי גועש. העיקר שכולם נהנו.

צגהון בפעילות

 

רביעי: חבר המועצה עו"ד אבי מוזס וחברו למועצה שלמה מונטג ביקשו בישיבת ההנהלה לדאוג לקשישים ולמתקשים שטרם הגישו בקשות לועדת תמיכות ומענקים. הסיבה – בגלל שזה מקוון המבוגרים מטעם העמותות מסתבכים עם ההגשה, ראש העיר רחמים מלול שהבין את הבעיה העלה להצבעה והמועצה אישרה הארכה של חודש נוסף. יש מי שדואג לקשישים!

עו"ד אבי מוזס ושלמה מונטג

 

רביעי: חגיגת בר מצווה ליאיר, בנו של חבר מרכז הליכוד דודי ביכלר באולמי גושן שבמתחם הרכבת. מגיעים לכבד אנשי עסקים מכובדים וחברי הכנסת ישראל כץ, אמיר אוחנה, יולי אדלשטיין, יריב לוין, אלי כהן, מאי גולן והבוס החדש דוד ביטן. בראש שולחן הכבוד יושב ח"מ מתן דיל וחבריו לרשימה אביב איטח, רונן אהרוני וקארין ברגינסקי. למנגל נודע שהמנועים מתחממים לקראת הבחירות המוניצפאליות, נחיה ונראה.

מחגיגות בר המצווה

חמישי: מזל טוב ובשעה טובה לדורון שימחי, המנהל המוערך של מחלקת הספורט בחברה העירונית . שימחי עוסק עכשיו במרץ בתכנון טורנירים ואירועי ספורט לקיץ לתושבי העיר, ולמרות זאת הוא התפנה ביום חמישי השבוע לקבל בטקס חגיגי את התואר השני שלו במימשל ובמדיניות ציבורית באוניברסיטת בר אילן. כבוד!

דורון שמחי

 

חמישי: בטח שמעתם שהשבוע הגיעו לעיריית רחובות כל בכירי חברת פייסבוק ישראל, כדי לסכם את פרויקט ״העסק של כולנו״ שבו השתתפו עסקים מקומיים. מה שלא ידעתם הוא שברגע האחרון נקרא סגן ראש העיר, יניב מרקוביץ׳ להחליף את ראש העיר רחמים מלול בישיבה, בשל זום בנושא תכנון ובניה שהתארך מעבר למתוכנן. מרקוביץ׳, מחזיק תיק רישוי עסקים, לא התבלבל ושאל את נבחרת הסמנכלים של פייסבוק מתי הם פותחים את המחזור הבא לעסקים ברחובות… ועל הדרך הצביע בפניהם על קושי במערכת שנתקל בו בעת ניהול עמוד הפייסבוק האישי שלו. מהר מאוד התברר שמרקוביץ׳ צודק וכי מדובר בבאג במערכת שגם הם לא הצליחו לפתור במקום. הם הבטיחו לחזור אליו עם תשובה. המנגל מבטיח לעקוב מקרוב.

יניב מרקוביץ' עם אנשי פייסבוק

 

שישי: בזמן שמדורי הרכילות מנסים לזרוע ריב בין הזוג הרחובותי, זמר העשור אייל גולן ולאישתו דניאל גרינברג בכך שאייל כבר שלושה ימים שוהה בבית מלון, נראה גולן משתתף במסיבת יום הולדת הפתעה למאמן הכושר הפרטי והאהוב שלו אביעד כץ. בליאם הפקות הכחישו: "שקר וכזב לא היה ולא נברא. אייל גולן מבלה עם בנו יאן בחופשה פרטית״. נאחל להם הצלחה.

אייל ודניאל ולידו אביעד כץ בצהרי שישי

שישי: מנהל היכל התרבות שוקי קרומר מגלה איפה למד מה זה פוליטיקה ומפרגן לליאור שוקרי על הנצחת אביו ז"ל מרדכי (תוכי) שוקרי. קרומר: "הכרתי אותו ושמעתי עליו שהייתי נער צעיר ושיתפתי אתו פעולה באמצע שנות ה-90 שאני מנהל אגף תרבות והוא ניהל ביד רמה את אגף התברואה שהיה לימים אגף איכות הסביבה. תוכי ז"ל לימד אותי את רזי הפוליטיקה הארגונית התוך עירייתית ונתן לי עצות של זהב בדרך התנהלותי מול חברי עובדי ומנהלי מחלקות ואגפים בעירייה. ליאור יקר. זכית בזוג הורים נפלאים שיש לכולנו מה ללמוד מהם". ביום שני יערך משחק הראווה לזכרו, הטקס בשעה 20:00 במגרשים הסינטטיים.

למעלה- שוקי קרומר, ליאור שוקרי ואביו מרדכי ז"ל

 

שישי: מזל טוב למתן דיל שיחגוג  39 אביבים. הזוג דיל חגגו את יום ההולדת במלון אוריינט שבירושלים. מזל טוב!

מתן ואפרת דיל בדרך לנופש השבת

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *