מתן דיל בדרך לשחרר את הפקקים ביציאה ובכניסה לעיר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מתן דיל: "הפקקים ברחובות לא ייעלמו מעצמם, העירייה חייבת להילחם על שיפור איכות החיים". אבנר פלור: ״לבקשתו של דיל הנחתי את אנשי משרדי להסיר את החסמים ולתעדף את הפרויקט״.

 

לבקשת המועמד לראשות העיר, הגיע מנכ"ל משרד התחבורה אבנר פלור לסיור מיוחד בשטח כדי לבחון את קידום ותקצוב התכנית לחיבור של רחובות לכביש 431  במקביל: נשקלת האפשרות להקמת תחנת רכבת נוספת בעיר.

בתמונה: החיבור העתידי צילום מתוך גוגל מאפ

מחלצים את רחובות מהפקקים: לבקשתו של עו"ד מתן דיל, בחמישי שעבר הגיע מנכ"ל משרד התחבורה אבנר פלור לביקור מיוחד ברחובות יחד עם ראש אגף רשויות בחברת נתיבי ישראל גונן סער, כדי לעמוד מקרוב על מצוקת הפקקים ועל הצורך בהשלמת חיבור כביש 431 לעיר רחובות.

פקקי תנועה בכביש מנחם בגין צילום: רחובות ניוז

את הסיור המקצועי הוביל המועמד לראשות העיר רחובות עו"ד מתן דיל שפועל זה שנים מול משרד התחבורה לטובת קידום מגוון פרויקטים תחבורתיים חשובים לעיר. דיל פרש בפני פלור וסער את הבעיות המרכזיות ואת החסמים השונים שעיכבו ומעכבים פיתוח יוזמות חדשות שנועדו להקל על חיי התושבים, כאמור, רובו של הסיור התמקד בהשלמת שלב ג', במסגרתו יושלם כביש 423 ויחבר את רחובות לכביש 431, נתיב הגישה המרכזי ממזרח לערים נס ציונה ורחובות.

מתן דיל

לדברי דיל, "אין יום שבו אני לא שומע תלונות ובעיקר תסכול עמוק מהתושבים שנאלצים לעמוד בפקקים בכניסה וביציאה מרחובות. תירוצים תמיד יהיו, אבל ראש עיר נבחן במעשים וביכולת להניע את גורמי המקצוע ברשויות השונות ובמשרדי הממשלה לפעולה. הפקקים ברחובות לא ייעלמו מעצמם, העירייה חייבת להילחם על שיפור איכות החיים ולכן היה לי חשוב להביא באופן אישי הנה את מנכ"ל משרד התחבורה ואת ראש אגף רשויות בנתיבי ישראל בשעות העומס כדי שיראו בעצמם את המצוקה ויבינו את הדחיפות שבקידום הפרויקט – אני מודה להם מקרב לב על הירתמותם המהירה והמקצועית ועל הבטחתם לקידומו".

אבנר פלור מנכל משרד התחבורה: ״שמחתי על הסיור וההזמנה של מתן דיל. ראיתי והבנתי את המצוקה של תושבי רחובות ועד כמה החיבור לכביש 431 חשוב ודרמטי לפתרון מצוקת הפקקים. לבקשתו של דיל הנחתי את אנשי משרדי להסיר את החסמים ולתעדף את הפרויקט. כבר במחצית הראשונה של 2024 צפויים לצאת שני מכרזים לביצוע החיבור כאמור״.

בתוך כך, בשבועות הקרובים במסגרת קמפיין הבחירות, צפוי דיל להציג תכנית מקיפה לפיתוח ולקידום תשתיות תחבורה, וכבר עכשיו ניתן לספר על שני נושאים מתוך התכנית כאמור".

מתן דיל אבנר פלור וגונן סער

חיבור כביש 431 (כביש 423, השלמת מקטע ג') והקמת תחנת רכבת נוספת באזור התעסוקה הורביץ.
"לפי תפיסת עולמי", סיכם דיל, "פתיחת עורקי תחבורה וקידום תשתיות, הינם צעד חיוני לא רק להקלה על העומס בכבישים, אלא גם ליצירת אזורי תעסוקה ודיור חדשים כחלק מפיתוח העיר ושמירה על מרקם החיים שלה. תושבי רחובות ראויים להנהגה שרואה ומבינה את צרכיהם באופן רחב״.

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/FEXsZjS1BkMGHdn67sEFXx

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *