מתן דיל סייר בקייטנות חוויות: "ההצלחה היא לפני הכל לפגוש ילדות וילדים עם חיוך"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ראש העיר ומנכ"ל רשת חוויות פתחו את הבוקר בסיור בקייטנות גני הילדים

ראש העיר הודה לצוותים המסורים ולהורים על שיתוף הפעולה: "המעבר לחופש הגדול הוא מאתגר, אבל הצלחתם לעשות את זה בדרך הטובה ביותר".

 

ראש העיר מתן דיל, מנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון, מנהלת מחלקת גני ילדים אריאלה חבר ומנהלת אגף הצהרונים שלי מרין, פתחו הבוקר בסיור משותף במסגרות קייטנות גני הילדים של רשת חוויות, המציעה מאות מסגרות מגוונות בתחום החינוך הבלתי פורמאלי, לכל הגילאים.

השניים סיירו בקייטנות גני שושנה, קסם ונורית, פגשו את הילדים והצוותים, והתרשמו משיתופי הפעולה. "הקיץ נפתח בהצלחה", אמר ראש העיר מתן דיל , "מבחינתי הצלחה היא לפני הכל לפגוש ילדות וילדים עם חיוך, לדעת שהם מוגנים ושמחים. הערכות הצוותים הייתה מרשימה ואני מודה לכל השותפות והשותפים להצלחה, ומאחל קיץ בטוח ונעים".

גולן ביטון, מנכ"ל הרשת, אמר כי: "הרשת נערכה גם בהיבט לוגיסטי וגם בהיבט פדגוגי, על מנת לפתוח את החופשה בדרך הטובה ביותר. מניסיון, בימים הראשונים לרוב מבוצעות התאמות בשטח, ואנחנו גמישים, מגיבים מהר ומטפלים בכל אתגר שעולה. תודתי הגדולה למנהלת אגף הצהרונים שלי מרין ולצוותים המסורים, ואני נרגש לקראת פתיחת מסגרות נוספות במהלך הקיץ, בדגש על שילוב ילדי החינוך המיוחד, לצד קייטנות תוכן במרכזים הקהילתיים".

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/L7EUriSYO6lF5tqbzLBo5i

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *