מתן דיל שולח התראה לרחמים מלול ודורש לקבל מסמכים ע"פ חוק

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

המועמד לראשות העיר עו"ד מתן דיל שלח מכתב התראה לראש העיר רחמים רחמים מלול והמועמד אף הוא לראשות העיר ובו דרישה לקבל מסמכים ע"פ חוק, בהם מידע על השוק העירוני ואת ההסכם עם משפחת כספי-פארק הדרים.

 

המועמד לראשות העיר רחובות עו"ד מתן דיל פנה השבוע לראש העירייה רחמים מלול באמצעות משרד עורכי דין ויינברגר ברטנטל. מדובר במכתב התראה לפני הליך נקיטת משפטים בו דרש דיל לקבל לידיו מסמכים והסכמים שהעירייה או ה.ל.ר חתומים עליהם בנושאים:

כפי שהובטח: שלב ב' של השוק העירוני יוצא לדרך! - רחובות ניוז
שלב ב' של השוק רחובות ניוז

1 הסכם ההתקשרות לרבות כל המידע בין משפחת כספי (פארק הדרים) שנחתם עם חברת ה.ל.ר וכל מה שקשור לעירייה. 2. את כל המידע בנושא השוק העירוני הנמצא עדיין בהליך הקמה. 3. את כל המידע בנושא האיצטדיון העירוני גם הוא עדיין בהליך הקמה. במכתב צוין כי טרם שליחת ההתראה פנה דיל כמקובל אולם לא קיבל לכך מענה.

 

מתן דיל: "אני מקווה שמישהו מהאוחזים בהגה יתעורר בקרוב ויבין כי הציבור רואה את המחדלים השיטתיים אשר באים לידי ביטוי בכל פרויקט ופרויקט שנוגעת בו העירייה. הניסיונות לטשטש את המחדלים באמצעות הסתרה פוגעים קשות באמון הציבור בעירייה, שאמורה לשרת את תושביה בשקיפות, באחריות ובהגינות. אני מבטיח לפעול בכל הכלים העומדים לרשותי על מנת להוציא את האמת לאור".

בנין עיריית רחובות

מעיריית רחובות נמסר: "בשל מערכת הבחירות נרשמה עליה גבוהה ביותר במספר הפניות לקבלת מסמכים ומידע מצד גורמים שונים. משמעות הדבר היא הקצאת משאבים עצומים כדי להיענות לבקשות אלו על חשבון העבודה השוטפת.
חבר המועצה מתן דיל פנה לקבלת עשרות מסמכים, תחשיבים, חוזים וחומרים שונים המתפרסים על פני כל שנות ביצוע הפרוייקטים. חלק מהחומרים נשלח וחלקו בטיפול.
כיו״ר האופוזיציה הייתה למתן דיל ההזדמנות לקבל מסמכים אלה במהלך חמש השנים האחרונות ולא לבקש אותם טרם הבחירות. למרות זאת, עובדי החברה לפיתוח רחובות והעירייה עושים מאמצים גדולים כדי לעמוד בצונאמי הדרישות למסמכים, ובמקביל להמשיך בטיפול במשימות הרבות העומדות לפתחם. עיריית רחובות אינה מסתירה או מנסה להסתיר שום מידע, שממילא היה פתוח לעיון הציבור בישיבות וועדות שונות, דירקטוריונים ומועצת העיר".

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/FEXsZjS1BkMGHdn67sEFXx

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *