נבחרה דוברת חדשה לעיריית רחובות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אביטל רגב-קיסר, תושבת העיר, נבחרה לתפקיד דוברת עיריית רחובות היא תחליף בתפקיד את כרמלה קופר שמאז עזיבתה לפני כשנתיים שימשה חברת יחסי הציבור והאסטרטגיה "גל תקשורת" כדובר זמני של העירייה

ועדת המכרזים התכנסה ביום חמישי שעבר לבחירת דובר חדש לעיר רחובות, זאת לאחר שלפני שנתיים עברה דוברת העיריה בעשור האחרון, כרמלה קופר, להתגורר בצפון ומאז לא מונה דובר לעיר. ועדת הבחירה בראשות ראש העיר, רחמים מלול וחבריה, דורון מילברג מנכ"ל העיריה, רמי מדהלה, יו"ר ועד העובדים, גלית אנגל, סמנכ"ל משאבי אנוש ועו"ד מיכל דגן, היועצת המשפטית לעירייה, ראיינה מספר מועמדים שהגיעו לשלב הסופי, לאחר שעברו מבחנים חיצוניים. הוועדה כאמור בחרה בתושבת העיר, רגב-קיסר לתפקיד.

רגב- קיסר עוזבת את המגזר הפרטי לטובת המגזר הציבורי, לאחר ששימשה כדוברת פלאפון וחברת הנהלת החברה בשנה וחצי האחרונות, ולה ניסיון של 12 שנה בתחום הדוברות ויחסי הציבור. קודם לכן ניהלה את אגף הדוברות וההסברה באגודה למען החייל במשך 8 שנים, שימשה כיועצת תקשורת בכירה במקאן פרס מבית מקאן אריקסון, וכן כמ"מ ועוזרת דובר משרד המשפטים. היא מתמחה בניהול משברים תקשורתיים ושימשה כמרצה בנושא בבית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל. רגב-קיסר היא עורכת דין בהכשרתה, בוגרת תואר ראשון ושני במשפטים ולימודי תעודה בעיתונאות ותקשורת באוניברסיטת בר אילן.

ראש העיר: "לאביטל כישורים וניסיון עשיר בגופים גדולים. היא רחובותית ומכירה היטב את העיר על כל גווניה ואני משוכנע שתמלא את תפקידה החשוב בחכמה ובתבונה לטובת העיר ותושביה".

רגב- קיסר מסרה: "אני מודה לרן גוראון, מנכ"ל פלאפון, על ההזדמנות הגדולה שקיבלתי להיות חלק מהצוות המוביל של מותג הסלולר הטוב בישראל. אני נרגשת לקראת האתגר הבא. רחובות היא עיר בתנופת פיתוח ועשייה ואני מודה לראש העיר ולחברי הוועדה על האמון שנתנו בי".

מהעירייה נמסר כי: "אנו מודים לכל המועמדים שניגשו. בטוחים כי אביטל תתרום רבות לעיר רחובות מניסיונה וכישוריה ומאחלים לכולם שנה טובה והמשך עשייה פורייה"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *