נהג משאית שפגע ברוכב קורקינט מואשם בנהיגה בקלות ראש

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אישום: נהג משאית שפגע ברוכב קורקינט מואשם רק בנהיגה בקלות ראש. נהג הקורקינט: " ציפיתי לאישום בגין ניסיון רצח, לא מבין מה זה קלות ראש? ממש בדיחה!".

 

שמונה חודשים לאחר המקרה הגישה הפרקליטות כתב אישום אל בית משפט השלום ברחובות, נגד מחמד אבו כף בן 23 מהפזורה בנגב על שנהג בקלות ראש ופגע ברוכב קורקינט (בסרטון). מכתב האישום עולה כי בתאריך 16.06.2021 בשעה 09:00 נהג אבו כף במשאית על כביש 40 סמוך לצומת ביל"ו. באותו הרגע נהג על גבי קורקינט חשמלי יניב אלבז שהיה בדרכו אל ביתו ברחובות. לפתע סטה אבו כף בחדות מנתיב הנסיעה שמאלה לכיוון אי תנועה משמאלו לכיוון אלבז שרכב על הקורקינט. כתוצאה מכך נפל אלבז על אי התנועה, מיד ובסמוך יצא אבו כף מהמשאית כשהוא אוחז בידו סכין כאשר בחקירתו טען שהחזיק בסכין רק כדי להפחיד את אלבז. במעשיו נהג ברשלנות או בקלות ראש ובנסיבות המקרה ישנה סכנה לציבור, וכן החזיק סכין מחוץ לביתו שלא למטרה כשרה.

חדשות רחובות - בית משפט השלום רחובות - רחובות ניוז
חדשות רחובות – בית משפט השלום רחובות – רחובות ניוז

נהג הקורקינט יניב אלבז התרעם מאוד על כתב האישום ולחדשות רחובות ניוז הוא אמר: "אני מאוכזב מהעובדה שכתב האישום הוא על קלות ראש ולא על ניסיון רצח כפי שרואים בסרטון. השלמתי עם זה שלא יחשיבו את זה פיגוע לאומני וציפיתי שלפחות שהוא יואשם באירוע פלילי חמור. בסופו של דבר הוא מואשם בעבירה בין הקלות שיש בתחום התעבורה. אני מרגיש חוסר אמון, אם אותו נהג יחזור על זה שוב יגידו שהכתובת היתה על הקיר, חבל שכך המדינה מתנהלת".

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: