ממה הובך רחמים מלול?! נחנך מתנ”ס מהות במעמד ראש העיר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מתנ”ס מהות החרדי נבנה בעלות של כשבעה מיליון שקל. שותפים לפרויקט ראש העיר רחמים מלול, ממלא מקומו זהר בלום ויו”ר הדירקטוריון אמיתי כהן. נכחו אבנר אקוע, פנחס הומינר, שי קזיוף, ממלא מקום הרשת צביקה מדהלה, גולן ביטון מנהל תחום התרבות ועוד. ילדי המתנ”ס קיבלו את מלול בחום ובשירה במהלכו העניקו למלול זר פרחים שגרם למלול מבוכה.

 

לפני זמן קצר נחנך מתנ”ס “מהות” החרדי בשכונת שעריים (סמוך לרחוב כובשי החרמון). המתנ”ס פועל מזה עשור משכנו החדש הוקם בעלות של כשבעה מיליון שקל והוא משתרע על פני 700 מטר רבוע. לפרויקט שותפים ראש העיר רחמים מלול, ממלא מקומו ומחזיק תיק החינוך זהר בלום ויו”ר הדירקטוריון אמיתי כהן.  עוד נכחו חברי המועצה אבנר אקוע, פנחס הומינר, שי קזיוף, ממלא מקום הרשת צביקה מדהלה. ילדי המתנ”ס קיבלו את מלול בהתרגשות רבה ובשירה מיוחדת במהלכה ניגשה אחת החניכות מהמתנ”ס והעניקה למלול בשם כולם זר פרחים מהודר דבר שגרם לו למעט מבוכה. מלול ברך את צוות המתנ”ס ואיחל באותה הזדמנות הצלחה רבה ליושב הראש הנכנס אמיתי כהן.

אמיתי כהן ורחמים מלול

כהן התיחס בדבריו למדיניות שאימץ ” מברך בשעה טובה ומוצלחת על המבנה המפואר, אני בטוח שהמבנה יתן מענה למאות המשפחות הן בתוכן והן בתרבות הקהילתית. במסגרת המדיניות שלקחתי על עצמי להוביל ברשת, אני מתחייב שאפעל גם כאן ליישמה ולהעניק את מלוא המשאבים הנדרשים להפעלת המקום בצורה המיטבית והנכונה ביותר שתספק מענה לכל מאות המשפחות שמשתמשות בשירותי המתנ”ס”

 

מרכז קהילתי חוויות מהות פעל עד כה במבנה ארעי ברחוב מנוחה ונחלה, ובימים אלה עובר  למשכנו החדש ברחוב משה זכריה 7.

המבנה החדש הינו בן 2 קומות, משתרע על פני כ-700 מ”ר, כולל 2 חדרי סטודיו, חדרי למידה ופעילות קבוצתית ואולם רב תכליתי גדול.

הקמת המבנה מומנה ע”י עיריית רחובות ומפעל הפיס והבנייה בוצעה עבור עיריית רחובות ורשת חוויות על ידי החברה לפיתוח רחובות (ה.ל.ר). לבקשת עיריית רחובות, ה.ל.ר. אף מכשירה בימים אלה בסמוך למבנה  עוד כ- 30 מקומות חניה שישמשו את באי המרכז.

את המרכז תנהל רשת חוויות רחובות.מלול אמר כי הוא בטוח כי המרכז יהפוך  לתוסס, איחל הצחלה לאמיתי כהן בתפקיד החדש ושהוא בטוח שאמיתי ידאג להכניס תוכן למתנ”ס הזה.

צילום רחובות ניוז מלול ברגע המבוכה המרגש
צילום רחובות ניוז מלול ברגע המבוכה המרגש

כהן ” מברך בשעה טובה ומוצלחת על המבנה המפואר, אני בטוח שהמבנה ייתן מענה למאות המשפחות הן בתוכן והן בתרבות הקהילתית. במסגרת מדיניות שלקחתי על עצמי להוביל ברשת אני מתחייב שאפעל גם כאן ליישמה ולהעניק את מלוא המשאבים הנדרשים להפעלת המקום המקום בצורה המיטבית והנכונה ביותר שתספק אל כל המשפחות”.

ראש העיר, רחמים מלול : “אנו מקפידים להעניק מענה למגוון אוכלוסיות וצרכים בעיר רחובות. אני שמח לחנוך את המרכז החדש, אשר ישרת היטב את באי המקום, ומהווה עוד מרכז קהילתי על מפת העיר – לטובת תושבי העיר. בשנים האחרונות מרכז מהות הפך לבית חם לקהילה החרדית והוא מהווה זרז חשוב בהעלאת נושאים חשובים בחברה החרדית כגון קבוצות העצמה לנשים, חיזוק לימודי לילדים, חוגים לילדים עם צרכים מיוחדים ועוד. היום, כעבור עשור של פעילות, אנחנו חונכים את המבנה החדש עבורו ”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן