נחשפה מעבדת סמים! המשטרה חשפה מעבדת סמים במרתף בית בה נתפסו למעלה מ-70 שתילים

סמים צילום משטרת ישראל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סמים צילום משטרת ישראל
סמים צילום משטרת ישראל

נחשפה מעבדת סמים! המשטרה חשפה מעבדת סמים שפעלה במרתף בית ובה למעלה מ-70 שתילים.

שוטרי תחנת רחובות פשטו על בית ביישוב מזכרת בתיה וחשפו מעבדת סמים ובה למעלה מ- 70 שתילים במשקל של כ- 18 קילוגרם. החשוד, תושב היישוב בן 31 נעצר עם חשוד נוסף שעל פי החשד סייע לו לקצור את הצמחים. בדיון הארכת מעצרם שהתקיים בבית משפט השלום בראשון לציון האריך השופט גיא אבנון את מעצרם עד יום ראשון הבא.

מעבדת סמים
מעבדת סמים

עו”ד של החשוד גל סילברמן אמר בדיון ” מדובר בחשוד צעיר, כבן 31 ,נעדר עבר פלילי, מסר גרסה במשטרה, שיתף פעולה, סובל מבעיות רפואיות. מה שמחזק יותר את גרסתו שלמעשה כל החומר החשוד הוא לשימושו העצמי. אבקש שבית המשפט, כמצוות המחוקק ובעקבות מצב החירום ונגיף הקורונה, לבחון חלופת מעצר, יש לי חלופת מעצר מחוץ למזכרת בתיה, יכולים לעמוד בכל תנאי”.

השופט אבנון ” בבית נתפסה מעבדת גידול ובתוכה ציוד רלוונטי, כמו גם שתילים בחדרים שונים, למעלה מ – 70 שתילים, ולפי החשד מדובר בסם מסוג קנביס במשקל של כ – 18 ק”ג. צודקים באי כוח החשודים בטענתם כי סכנת ההידבקות קיימת בבית המעצר, והיא בגדר שיקול רלוונטי במסגרת ההחלטה דנן. מנגד, שיקול זה איננו מייתר את בחינת השיקולים האחרים, ומצאתי כי לעת הנוכחית שילוב עילות המעצר עליהן עמדתי לעיל איננו מאפשר שחרורו של מי מהחשודים לחלופת מעצר. למען הסר ספק, אין בכך כדי להביע עמדה כלשהי באשר לאפשרות שחרורו של מי מהחשודים ככל שתתקדם החקירה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן