נמצא פתרון לגינת הכלבים בגורדון

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הפתרון המסתמן לסערת גינת הכלבים בגורדון: הקמת גינת כלבים בגן הפלסטיק

גינת הכלבים ברחוב גורדון שבשכונת היקב מצליחה להסעיר את התושבים המקומיים בחודשים האחרונים. לצד המצדדים בסגירת הגינה שגרמה למטרד סביבתי גדול, יש רבים מתושבי השכונה אשר מבקשים לקבל פתרון כדי שיוכלו לצאת עם כלביהם לגינת כלבים. ראש העיר הודיע על סגירת הגינה לפני כחודש, אולם פתרון בינתיים לא ניתן ובעלי הכלבים הביעו זעם רב על כך.
לפני מספר שבועות סיירו במקום חברי המועצה פנחס הומינר ואיטל בציר אלשיך ושמעו את התושבים.
אמש (שלישי) התקיימה בעירייה ישיבה בין סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר יניב מרקוביץ ופנחס הומינר מחזיק תיק הכספים יחד עם התושבים משני צדי המתרס, במטרה להגיע לפתרון.
בפגישה העלו הצדדים את טענותיהם ונידונו פתרונות. בין הפתרונות המוצעים הקמת גינת כלבים חילופית בגן הפלסטיק או בחורשה הסמוכה יחסית לשכונת מקוב.
במקביל הציעו מרקוביץ והומינר לתושבים פתרון ביניים לפיו תופעל הגינה הקיימת כשעתיים ביום עם הבטחה שתוך 3 חודשים יהיה פתרון של קבע. המצדדים בסגירת הגינה לא ששו על הרעיון והטונים היו גבוהים, אולם הובהר כי למען האיזון בין הצרכים זהו הפתרון המסתמן, שכפוף לאישורו של ראש העיר. "גינת הכלבים בגורדון תהיה סגורה וזאת עובדה, השאלה היא כרגע לאן היא תועתק ומה יהיה פתרון הביניים" הבהירו נציגי העירייה לתושבים.
סגן ראש העיר מרקוביץ גילה כי בשנה הקרובה מתוכננת הקמת 4 גינות כלבים, ובתוכנית אף הקמת פארק כלבים גדול באזור הכביש העוקף המזרחי.
במקביל צפויים יניב מרקוביץ פנחס הומינר  ואיטל בציר אלשיך לקיים סיור באתרים הפוטנציאליים להקמת הגינה החדשה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *