נס גדול! בת 6 נרדמה ברכב המשפחה כל הלילה וחולצה בבוקר בשלום

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

נס ברחובות • ילדה כבת 6 נשכחה רדומה ברכב המשפחה למשך הלילה, מתנדבי ידידים חילצו אותה בשלום • "שום דבר לא הכין אותי לקריאה מסוג זה"

הבוקר (ראשון) בשעה 6:40 התקבלה קריאה במוקד ידידים, אודות ילדה כבת שש שנשכחה ברכב למשך לילה שלם ברחוב עזרא ברחובות.

אלירן ותארי – מנהל סניף רחובות, יחד עם מלאכי שאער, מתנדב הסניף המקומי, נענו לקריאה במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הילדה בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

אלירן מתאר: "שום דבר לא הכין אותי לקריאה מסוג זה. הבוקר בעודי מתארגן לשגרת יומי נכנסה קריאה בקבוצת החירום על ילדה שנעולה ברכב. יצאתי מיד למקום, כשבליבי אני בטוח שזו עוד קריאה רגילה על ילדה שננעלה בשגגה לעיני הוריה. בהגיעי למקום חברתי למלאכי והבנתי שהסיפור מורכב יותר ונס שהגענו בזמן. מדובר על ילדה כבת שש, שנשכחה ברכב למשך כל הלילה ומהטראומה לא הצליחה לחלץ את עצמה. לאחר החילוץ, מלאכי שמשמש גם כחובש רפואת חירום, בדק את מצבה שהיה טוב ועלה איתה לבית הוריה שלא הצליחו להוציא הגה מהפה. אני שמח שהגענו בזמן ולא התעוררנו לאסון תודות לעירנותו של עובד העירייה שזיהה את הילדה כשהיא בוכה בהיסטריה בתוך באוטו".

בידידים שבים וקוראים להורים לשים לב בכל יציאה מהרכב ולוודא שלא נשארו ילדים מאחור • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

https://chat.whatsapp.com/DDOFX4aMYoKDNrqF3ryrIS

קרדיט תיעוד: ידידים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *