fbpx

נעים להכיר: מכון חיבורים, המכון הישראלי לטיפול בחרדה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
buypostil

buypostil

קרדיט תמונה pixabay

חרדה היא חלק כמעט בלתי נפרד מהחיים של רבבות ישראלים. המציאות הביטחונית, הקשיים הכלכליים, חוסר היכולת לאזן בין משפחה לבין קריירה הם רק חלק מהטריגרים שגורמים לחרדה להפוך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים. נוסף לכך, גם שנת הקורונה לא הועילה וגרמה לעלייה של עשרות אחוזים בפניות למרכזי בריאות הנפש. ע"פ הערכות, חלק גדול מאוכלוסיית העולם סובלת מחרדה, והמספרים רק נמצאים במגמת עלייה. אם גם אתם נמצאים במקום הזה, חשוב להבין כי לא מדובר בגזרת גורל. למעשה, במקום שהחרדה תציף אתכם, ניתן ואף רצוי לגשת לטיפול שבמסגרתו תוכלו להבין לעומק מהיכן נובעת החרדה וכיצד לשלוט בה. בדיוק לשם כך יש טיפולים ייעודים, שאותם מעניק אחד מהמכונים המובילים בתחום – מכון חיבורים.

טיפול בחרדה באמצעות שיטות מתקדמות

אם עד לפני מספר שנים הטיפול בחרדה היה מבוסס לרוב על טיפול פסיכולוגי דינאמי מסורתי, כיום ישנם שורה של טיפולים מתקדמים כמו טיפול CBT וטיפול ACT. אם תרצו לדעת עוד על הטיפולים האלו, ובפרט על אילו הניתנים במכון חיבורים, באתר תמצאו את כל המידע, לצד היכרות עם צוות המטפלים שנבחר בקפידה. כלל המטפלים במכון עברו הכשרות כאן בארץ ובעולם, כחלק מהאג'נדה של המכון לטיפול איכותי שמתבצע בהתאם לטיב הבעיה ממנה אתם סובלים ובה אתם רוצים לטפל. בהתאם לכך, הצוות יסייע לכם בבניית תוכנית לטווח הקצר ובמידת הצורך לטווח הרחוק, כחלק מטיפול בחרדה. השיטות המתקדמות אותן מציע המכון מאפשרות לכל אדם לקבל סיוע לטובת התמודדות עם החרדה אבל גם עם בעיות נוספות המתלוות לחרדה.

קצת על המכון

מכון חיבורים הוקם ע"י שיר נוי לוין, ומאז הקמתו ולאורך שנות פעילותו נחשב לאחד המכונים המובילים בישראל בתחום טיפול בחרדה. המכון מציע לכם שורה של מטפלים מוסמכים לצד ליווי אישי המתבצע לכל אורך הדרך, כל זאת מתוך מטרה לשפר את ההתמודדות הרגשית ומנטלית שלכם.ן ולהוביל לשינוי באיכות החיים. האג'נדה של המכון היא לספק לכל אחד.ת מכם.ן  תוכנית מותאמת אישית שמשלבת שיטות מתקדמות, לצד בחירת המטפל או המטפלת בהתאם לקושי עמו אתם מתמודדים. מטפלי CBT יכולים לסייע מאוד בהתמודדות עם חרדה אך גם ביצירה של איכות חיים משופרת, כחלק מתהליך טיפולי מעמיק ובעל חשיבות עצומה בעבורכם ובעבור העתיד שלכם.

שילוב בין טיפול פסיכולוגי מסורתי לבין שיטות טיפול עדכניות ומודרניות

כפי שניתן להתרשם באתר הרשמי של המכון, שיטת הטיפול בעבור מבוגרים וילדים הסובלים מחרדה מבוססת על הנחת יסוד כי שילוב בין טיפול פסיכולוגי מסורתי ביחד עם שיטות טיפול מודרניות כמו CBT יכול לחולל הבדל משמעותי באיכות החיים של הסובלים מחרדה. לכן, שיטת הטיפול בה מוכשרים המטפלים, בהתאם למצב האישי והתוכנית הטיפולית של כל אחת ואחד, היא שילוב בין עומק והבנה של המניעים לחרדה לבין שיטות יישומיות בחיי היום יום.

לא להתבייש לבקש סיוע

פנייה לסיוע עבור טיפול בחרדה לא פעם מתבצעת מתוך חשש ואף נלווית לכך תחושה של בושה, אולם ניתן בהחלט לומר כי בזכות הקדמה הטיפולית גם אתם יכולים ליצור שינוי עצום בחיים שלכם – כל זאת בליווי אישי המתבצע ע"י מיטב המטפלים עליהם ניתן לקרוא באתר. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהצוות ומהביקורות המצוינות אותו קיבל המכון מצד מטופלים ומטופלות, שהבינו כי הדרך הטובה ביותר לקראת יצירה של חיים משמעותיים המלווים בפחות חרדות צריכה להתבצע באמצעות פנייה לאנשי מקצוע.

לסיכום, דרך האתר תוכלו לפנות למכון ולקבל טיפול מותאם אישית, מתוך הבנה כי רק כך ניתן יהיה ליצור בסופו של דבר את השינוי המיוחל לו אתם זקוקים. זכרו כי חרדה היא לא גזרת גורל וניתן ואף רצוי לטפל בה בהקדם, ולאפשר שינוי משמעותי באיכות החיים שלכם – כבר עכשיו.

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: