נעמה יששכר שבה לביתה ברחובות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

נעמה יששכר הגיעה הערב (חמישי) אל ביתה שבשדרות חן ברחובות, שם חיכו לה רבים מבני העיר ,חברים  ומשפחה.את דבר מעצרה של תושבת העיר הבאנו כאן ב'רחובות ניוז'  לראשונה בבלעדיות

הפרסום הבלעדי  של רחובות ניוז בגין מעצרה של נעמה יששכר

כעשרה חודשים לאחר מעצרה הסתיים הערב (חמישי) מסעה של נעמה יששכר שלפני זמן קצר חזרה לביתה שבצפון רחובות. לא מעט אנשים הגיעו לרחוב שדרות חן בעיר כדי לקבל את  נעמה שרק הבוקר השתחררה מהכלא הרוסי ,זאת לאחר שקיבלה חנינה מהנשיא הרוסי ולדימיר פוטין ועשתה את דרכה לישראל במטוס יחד עם פמלייתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

כזכור,חדשות 'רחובות ניוז חשף לראשונה כאן בחודש אוקטובר האחרון את דבר מעצרה של תושבת העיר שיצאה לטיול בהודו ואף עבדה טרם הטיול בבית הקפה גרג בקניון רחובות. ורבים מחבריה לעבודה פעלו רבות לקידום מודעות דבר מעצרה בגין תפיסת 0.9 גרם קאנביס בתיקה האישי במהלך טיסת ביניים שעצרה במוסקווה.

יפה, אמה של נעמה, סיפרה בבכי: "הרגע הזה הגיע, נעמה למעלה, יכולה להתקלח כמו שצריך. במטוס היא התלהבה מהסכו"ם ומהזכוכית כי לא היה לה את זה עשרה חודשים. תנו לה להפנים שהיא עכשיו בחופש. היא מוצפת, במטוס היא ראתה את השקיעה והתחילה לבכות. היא לא ראתה שקיעה והיא מאוד אוהבת שקיעות. היא התלהבה מהדברים הפשוטים".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *