נעצרה תושבת רחובות שרצתה להבדק אצל פסיכיאטרי, היא איימה על מאבטחים בקפלן וביקשה שיירו בה למוות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
קפלן

תושבת העיר רחובות בת 48 שסורבה על ידי גורמי הרווחה להישלח לבדיקה פסיכיאטרית, הגיעה במהלך השבת אל בית החולים קפלן.בשעה שפגשה  במאבטחים היא איימה על חייהם באמצעות סכין. המאבטחים השתלטו עליה והזעיקו את שוטרי תחנת רחובות שהגיעו במהירות אל בית החולים. השוטרים ערכו חיפוש בתיקה האישי ובגופה ומצאו מברגון, קטר, סכין יפנית ואקדח צעצוע. השוטרים אזקו אותה ובדרכם אל תחנת המשטרה היא דפקה את ראשה בניידת, בהמשך, בחדר המעוכבים היא הסירה את האזיקים מידיה. במוצאי שבת היא הובאה לדיון בהארכת מעצרה בבית משפט השלום בראשון לציון בפני השופטת אליאנה דניאלי. בדיון אמרה החשודה ” לא מוכנים לקבל אותי בשום בית חולים פסיכיאטרי בארץ. לא היתה לי ברירה אלא להגיע לפסיכיאטר של שירות בתי הסוהר”.

עורך דינה מטעם הסנגוריה אסף שלם אמר בדיון ” זה עוד אחד מהמקרים העצובים אך בכיוון ההפוך, שבן אדם לא זוכה להתיחסות של שירותי הרווחה ונאלץ  לעשות את מה שעשה. אני מפנה את תשומת הלב של בית המשפט שהיא ללא נעליים ויחפה”.

השופטת דניאלי ” ההתרשמות מלמדת על מי שסובלת ממצב נפשי. נוכח מכלול הנסיבות ובהעדר חלופת מעצר אני מורה על הארכת מעצרה עד יום שני. אולם נוכח מצבה הנפשי ומצוקתה מוצע כי המשטרה תשקול לשחררה קודם לכן”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן