נפתחה שנת הלימודים בביקור רוה"מ יאיר לפיד ושרת החינוך

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

שנת הלימודים ברחובות נפתחה בביקור ראש הממשלה יאיר לפיד ושרת החינוך, יפעת שאשא-ביטון בבית הספר ניצני המדע בעיר

בית הספר הגדול בעיר, ניצני המדע, לבש חג: ראש הממשלה, יאיר לפיד ושרת החינוך, יפעת שאשא ביטון, בחרו לפתוח את שנת הלימודים החדשה ברחובות, בבית הספר זוכה פרס החינוך הארצי. יחד עם ראש העיר, רחמים מלול, ממלא מקום ראש העיר זוהר בלום, מחזיק תיק החינוך, ראש מינהל החינוך אפרת צוקרמן . בביקור נכחו גם מנכ״ל משרד החינוך דלית שטאובר, יפה בן דוד מזכ״ל הסתדרות המורים, מנהלת המחוז ועוד.

את פניהם קיבלו ילדי בית הספר עם דגלי ישראל והשיר ״הללויה״ . ראש הממשלה אמר להם כי הם הולכים ללמוד בבית הספר במה הם טובים, וכי זה המקום שבו מאמינים להם. ראש העיר רחמים מלול הודעה לראש הממשלה ולשרת החינוך על כך שבחרו לפתוח את השנה בעיר רחובות, זוכת פרס החינוך. גם יפה בן דוד, מזכל הסתדרות המורים נשאה דברי ברכה.

צילום: רחובות ניוז

לאחר מכן נכנסו לכיתה א׳ לפגוש את היחדים, התיישבו ליד השולחן ושוחחו עם הילדים, ששמחו לפגוש אותם וביקשו להצטלם איתם.

https://chat.whatsapp.com/Ll5Vq8bB3Ea5sRJfONYPXJ

ראש העיר, רחמים מלול: ״אני גאה ושמח על כך שראש הממשלה ושרת החינוך בחרו לפתוח את השנה בעיר זוכת פרס החינוך, בבית הספר ניצני המדע (גם הוא זוכה פרס חינוך ארצי). זהו אחד מהפנינים בכתר החינוך ברחובות. מערכת החינוך ברחובות מתגאה בהישגים רבים ובדאגה לאוכלוסיות המיוחדות״.

זהר בלום, מ״מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך: ״אני שמח וגאה שראש הממשלה ושרת החינוך בחרו לפתוח את השנה בעיר עם החינוך הטוב ביותר בישראל. אומנם זכינו בפרס החינוך הארצי אבל אנחנו לא נחים על זרי הדפנה ומכאן ממשיכים להמריא למעלה לשיאים חדשים. בהצלחה לכל התלמידות והתלמידים המקסימים״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *