נציגות רחובותית על במה אחת בפסטיבל "כתר המזרח"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

משרד התרבות והספורט יקיים את אירוע הדגל של הזמר הים תיכוני- ישראלי "כתר המזרח". השנה יצוין הפסטיבל בסימן "קולות רבים, לב אחד", בו מיטב כוכבי הזמר הים תיכוני-ישראלי יבצעו על במה אחת שלל יצירות מרגשות שיחברו את הפסיפס התרבותי הישראלי לכדי פס קול שלם ומאוחד את העיר רחובות ייצגו בכבוד אייל גולן ומושיק עפיה

הפסטיבל שיתקיים השנה בפארק אגם החורף בנתניה יזמין את הקהל הרחב למסע תרבותי ומרגש אל תוך ההשראות המוזיקליות עליהן גדלו מיטב אמני ואמניות הזמר הים תיכוני מלבד  אייל גולן, ומושיק עפיה מרחובות יהיה ניתן למצוא את נסרין קדרי המיוצגת ע"י משרד ההפקות "ליאם הפקות" בבעלותו של גולן. עוד אומנים שיתנו את קולם ביניהם:  עדן בן זקן, , עדן חסון, כנסיית השכל, רותם כהן, מאור אדרי, שמעון בוסקילה, סאבלימינל, ויסמין לוי. במסגרת הפסטיבל, יופיעו היוצרים על במה אחת, ויבצעו מחוות לזמר הים תיכוני, כל זאת בשילובים מפתיעים שנכנסים ישר ללב.

שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב: "אני שמחה ונרגשת לקיים גם השנה, כבכל שנה בארבע השנים האחרונות, את אירוע "כתר המזרח", פסטיבל,  המציב בקדמת הבמה הציבורית  את מגוון הקולות והצלילים המשובחים של  המוסיקה והזמר  הישראלי הים-תיכוני; צלילים וקולות,  ש'זכו'  לכתף קרה ולהדרה שיטתית  מצדו של הממסד התרבותי הישראלי  וזאת על אף האהדה הרבה כלפיהם בקרב הקהל הרחב.
אני מאמינה, כי עם  הצבתה של המוסיקה הישראלית הים תיכונית בקדמת הבמה הממסדית בפסטיבל "כתר המזרח" ועם נקיטתם של  תיקונים במנגנוני התמיכה בתרבות, ניצבים כעת יותר ויותר על גשר המיתרים של המוסיקה הישראלית,  זה לצד זה,  כשווים,  הכינור לצד העוד, הגיטרה לצד הבוזוקי וצלילי המזרח לצד צלילי המערב.
אני מזמינה את הקהל הרחב  לפסטיבל "כתר המזרח", למופע סוף הקיץ, סוחף ומרגש, בו נצדיע ונריע למוסיקה הישראלית הים תיכונית עם מיטב האמניות והאמנים שלנו. בואו בהמוניכם! כי את החגיגה הענקית הזאת פשוט אסור לפספס!"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *