נקודות אשראי לטיסה – מה זה בדיוק אומר?

נקודות אשראי לטיסה
ofir

ofir

אחרי שנתיים שבהן בקושי יצאנו מהארץ בגלל הקורונה, ברור שעכשיו אנחנו כבר לא יכולים לדחות את העניין. אנחנו רוצים לנסוע, לטייל ולהשלים את החסר. לכן, אם גם אתם מתלבטים כיצד תוכלו לעשות את זה, חשוב שתבינו: לא תמיד זה חייב להיות כל כך יקר. למעשה, אם אתם אנשים שבאופן כללי מאוד אוהבים לנסוע, למה שלא תבחרו כרטיס אשראי שלמעשה נותן לכם נקודות אשראי לטיסה. כאשר מדברים על נקודות של אשראי לטיסה למעשה מדברים על כך שעל כל עסקה שתשלמו עליה עם אותו אשראי תקבלו נקודות. עם הנקודות האלה תוכלו לקנות בסופו של דבר טיסה מבלי לשלם עליה או לקבל הנחות משמעותיות. לכן ברור מדוע כל כך הרבה אנשים שאוהבים לטוס ולטייל בוחרים בכרטיסי אשראי כאלה.

נקודות אשראי לטיסה
נקודות אשראי לטיסה

איזה כרטיס ייתן לכם נקודות אשראי לטיסה?

היום יש לא מעט אפשרויות בתחום של נקודות אשראי שניתן להמיר לטיסות. לכן, אם אתם מתלבטים באיזה דיל של נקודות אשראי לטיסה לבחור, אפשר להבין אתכם. הרעיון הוא הרי לבחור את כרטיס האשראי שיוכל לתת לכם את המקסימום שאפשר תמורת כל קניה ותמורת כל עסקה שאתם מבצעים. לכן, אם אתם רוצים לעשות בחירה חכמה, צריך לברר למשל, עבור איזה סכום אתם מקבלים נקודות. האם יש מגבלה כלשהי? והאם מיד עם התחלת השימוש בכרטיס תוכלו כבר להמיר את הנקודות שבו לטיסות? חשוב להבין שלכל כרטיס שמציע דיל כזה של נקודות אשראי שמיועדות לטיסה יש דקויות אחרות. לכן בהחלט שווה לבדוק את הדברים, כי אחרי הכול, אתם הרי רוצים לבחור בכרטיס אשראי שיוכל לשמש אתכם.

בדקו מה אומרות חוות הדעת בנושא

אם עדיין לא הצלחתם לבחור איזה כרטיס יתאים לכם יותר בהקשר של נקודות אשראי לטיסה, כדאי שתבדקו מה אחרים אומרים. האם כל מי שכבר עושה שימוש בכרטיס אשראי כזה או אחר וממיר את הנקודות לטיסות מרוצה מכך? או שאולי צריך לבצע הרבה יותר מידי עסקאות כדי לקבל את ההנחות שמובטחות לכם? ככל שתקראו יותר חוות דעת יהיה לכם הרבה יותר קל להבין האם אתם בכיוון הנכון או לא. בסופו של דבר, הרעיון הוא להוסיף לארנק שלכם עוד כרטיס שתוכלו להפיק ממנו יותר לעומת כרטיסים אחרים שכבר יש לכם. לכן ברור שצריך להבין מה בדיוק כוללים תנאי השימוש בכרטיס. כמו כן, חשוב מאוד לבדוק האם יש דמי כרטיס שאתם צריכים לשלם או שאולי בתחילת השימוש הכרטיס הוא בכלל בחינם. לכל חברה יש מדיניות אחרת בנושא הזה ויש לא מעט דילים ומבצעים שמיועדים, כמובן, למשוך את המשתמשים. לכן צריך להבין ולבחון את הדברים לעומק כדי לדעת מה קורה גם אחרי התקופה הראשונה ואחרי שמסתיימים על המבצעים הראשוניים.

 

 

תגובות

דילוג לתוכן