נתניהו הגיש לפוטין בקשה רשמית להעניק חנינה לתושבת רחובות לשעבר נעמה יששכר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
נעמה יששכר מתוך דף הפייסבוק

נתניהו הגיש לפוטין בקשה רשמית להעניק חנינה לתושבת רחובות לשעבר, נעמה יששכר שנידונה ל-7.5 שנות מאסר בכלא הרוסי בגין מציאת 9 גרם קנאביס בתיקה . כפי שנחשף לראשונה ע"י מערכת החדשות של 'רחובות ניוז' יששכר התגוררה בעיר במהלך שירותה כחיילת בודדה ואף עבדה בסניף 'גרג' בקניון רחובות. מאז החשיפה גם ראש עיריית רחובות רחמים מלול שיגר ערב חג סוכות מכתב לנשיא רוסיה,ולדימיר פוטין בדרישה לשחרר אותה לחופשי 

לשכת ראש הממשלה הודיעה כי בנימין נתניהו העביר הערב (שלישי) לנשיא רוסיה ולדימיר פוטין בקשה רשמית בשמו ובשם נשיא המדינה ראובן ריבלין, להענקת חנינה לנעמה יששכר שנשלחה לשבע שנות מאסר וחצי בכלא הרוסי. משפחתה של יששכר מסרה בתגובה כי "אנו מודים לראש ממשלת ישראל על הנחישות כמדינאי והחמלה כאדם וכאב לילדים. אנו מקווים שמערכת היחסים הטובה של ראש הממשלה עם הנשיא פוטין תסייע להוציא את נעמה מהכלא הרוסי בימים הקרובים לאחר שהוגש נגדה כתב אישום על עבירה שכלל לא ביצעה".
עורך דינה של נעמה, אלכסנדר טייץ, ביקר אותה בצהריים ואמר כי הצעירה "הייתה המומה לאור התמיכה הרבה שקיבלה מישראל ויהודי העולם". הפרקליט אמר כי "היו לה הרבה שאלות על הערעור שהגשנו אתמול ועל המשך התהליך מול בית המשפט. סיפרתי לה על האפשרות של הסגרת ההאקר הרוסי לארצות הברית, היא קיבלה את הבשורה באומץ רב והביעה תקווה שבסוף מדינת ישראל תצליח לשחרר אותה מהכלא הרוסי". הוא ציין כי "קשה לתאר במילים את הרגשות שלה, אבל היו לה דמעות בעיניים והיא מלאת תקווה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *