סגן ראש העיר זהר בלום ” כל מוסדות החינוך עברו בדיקת בטיחות ותקינות ואפשר לפתוח בבטחה את שנת הלימודים”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

 

סגן ראש העיר זהר בלום ערך היום (חמישי) סיורים במוסדות החינוך יחד עם מנכ”ל העירייה דורון מילברג ואנשי מקצוע מהתחום. בסיום הסיור הארוך הבינו שהכל מוכן לפתיחת שנת הלימודים תשע”ט.

במהלך הסיור ביקר בלום בישיבת עמיחי של רשת אמי”ת והביע בפניהם את הערכתו על השקעת התלמידים וצוות המורים בנושא החינוך. בלום ” פתיחת שנת הלימודים בבית ספר עמיחי נפתחת בסימן הזדהות עם סגן הדר גולדין ז”ל. שוחחתי עם התלמידים על השנה הקרובה, על ערכים ועל עזרה ונתינה. אני גאה לראות את בני הנוער הנפלאים של רחובות מתכתבים עם ערכי הנתינה והרעות של הדר”.

בלום הוסיף על ההכנות והסיורים שעורך ” כחלק מההכנות לפתיחת השנה, אני מסייר בכל מוסדות החינוך לראות את מוכנות המוסדות והצוותים החינוכיים, מחר (בשישי) אמשיך לסייר וכן במוצאי שבת כבר קבעתי עם גננות ומנהלי בתי ספר והכל בכדי ששנת הלימודים תפתח בצורה הטובה והראויה ביותר”.

לפי דבריך הכל מוכן וערוך, הספקתם הכל?

” לא הכל עדיין מוכן, יש עבודות שנמשיך אותם במהלך החודש הראשון לשנת הלימודים. זאת מאחר ובחודש הראשון לחופש הגדול פעלו קייטנות בחלק ממוסדות החינוך והעבודות באופן טבעי נדחו. קצת סבלנות והכל יהיה מסודר. אני רוצה לציין שכל מוסדות החינוך עברו בדיקת תקינות ובטיחות מקצועית וכולם הוכשרו לפתיחת שנת הלימודים תשע”ט”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן