סולד אאוט: מפגש שיתוף הציבור בנושא תוכנית מזרח העיר גרם לרבים מהם להישאר בחוץ

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בעיריית רחובות כנראה לא העריכו נכונה את הביקוש הרב למפגש שנערך בשעה האחרונה בבית יד לבנים בנושא תוכנית מזרח העיר. אי לכך עשרות נותרו מחוץ לדלת הנעולה עד התערבותו של חבר המועצה מתן דיל שדרש את כניסתם של כולם לתוך האולם.מהעירייה נמסר ”אנו מברכים על ההתעניינות בתוכנית ןעל ההיענות הגדולה. כל תושב/ת שחפץ להיכנס- נכנס לבסוף לאולם״

דרמה קטנה התרחשה הערב(שלישי) מחוץ לכותלי אולם יד לבנים בעיר. זאת לאחר שנמנעה כניסתם של 30-40 תושבים למפגש שיתוף הציבור בנושא תוכנית מזרח העיר בראשות ראש העיר, רחמים מלול,צוות מינהל ההנדסה והאדריכל מנדי רוזנפלד.

כזכור, התוכנית אושרה לפני מספר שבועות ע”י הוועדה המקומית לתכנון ובניה את התכנון הראשוני לפיתוח מזרח העיר ,אשר תספק בעתיד צרכים ציבוריים שונים כמו מבני ציבור ,פארקים ירוקים (בשטח מתוכנן של 200 דונם)

בעיריית רחובות ידעו כי לא מעט אנשים מעוניינים לקבל סקירה מקיפה בנושא והשעה המקורית נדחתה בשעה וזאת על מנת לאפשר לרבים מהתושבים ליטול חלק בדיון. אך העידר מקומות באולם הצר גרם לסגירת דלתות ורבים מהם נותרו מחוץ למבנה אובדי עצות. חבר המועצה מתן דיל שאל את המאבטחים האם ניתן להיכנס? ,נאמר לו שכן. אך דיל התנה את כניסתו יחד עם התושבים שבחוץ. במקום החלה מהומה קטנה וליאור שוקרי מנהל אגף התנועה והשיטור בעירייה ניסה למצוא פיתרון יצירתי ללא הועיל. עד שלבסוף נכנס דיל לאולם וביקש את סילחתו של מלול ועידכן אותו על הנעשה בחוץ. מלול הגיב מיד ”אין בעיה שיכנסו”. אך שפרה כהן מהחברה העירונית הטילה וטו וטענה כי אין מקום והן אין ביטוח מעבר לכמות שבאולם. דיל ,לא נכנע וטען בפני ראש העיר ”לא יכול להיות שתושבים הוזמנו ולא נותנים להם להיכנס”. מלול לקח את המושכות ואישר את כניסתם של כל התושבים שנותרו מחוץ לאולם.

מעיריית רחובות נמסר בתגובה : ״אנו מברכים על ההתעניינות בתוכנית ןעל ההיענות הגדולה. כל תושב/ת שחפץ להיכנס- נכנס לבסוף לאולם״

מתן דיל פונה לראש העיר בבקשה לאפשר את כניסתם של התושבים שנותרו מחוץ לאולם

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן