סוף לטרגדיה: האב ספד לבנו בן ה- 3 "עוד חודש הוא היה אמור ללכת לתלמוד תורה אבל בורא עולם לקח אותו לתלמוד תורה הכי טוב שיש"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הובא למנוחות דוד בן ה- 3 שנפטר בעקבות קשיי נשימה

האב ספד לבנו בן ה- 3: "עוד חודש הוא היה אמור ללכת לתלמוד תורה אבל בורא עולם לקח אותו לתלמוד תורה הכי טוב שיש".

הלווייתו של דוד רחובות ניוז

עשרות תושבים ומכרים בהם ראש העיר רחמים מלול הגיעו ללוות את דוד בן ה-3 למנוחות בבית העלמין גורדסקי ברחובות. דוד נפטר בצהריים ככל הנראה בעקבות סיבוך קשיי נשימה שהנו שכיחה אך הסתבכה. אל דוכן ההספדים עלו בזה אחר זה רבנים שמלמדים את אחיו של דוד, בהם הרב נחמיה שלום.

אביו, ליאור סלמי, עלה אחרון על הדוכן ובכאב שבלתי ניתן לתאר, הוא פרץ בבכי ואמר: " בעוד חודש דוד היה אמור לעשות חלקה ולהתחיל ללמוד בתלמוד תורה, אבל בורא עולם בחר לך את התלמוד תורה הכי טוב שיש".

 

צילום הקבר של יאיר סמוך לסבו וסבתו ז"ל

דוד נקבר בסמיכות לסבו וסבתו (בתמונה) שנפטרו לפני שנים רבות באזור ותיק בבית העלמין, אביו, ליאור סיפר על המקרה המצמרר: " לאורך כל השנים, תמיד שאלתי את המשפחה, איך זה שיש מקום ליד הקבר של סבא וסבתא, למי החלקה הזאת שייכת? הרי כל הקברים סמוכים ומסודרים, עכשיו אני מבין למי מיועד המקום…".

בסיום דבריו אמר ליאור האב, שמאמין באמונה שלמה כי בנו קורבן לה': "מי שהכיר אותו יודע שהוא היה פעלתן, תמיד אמרו לי הוא ילד שובב, הוא ילד נשמה גבוה, אם אתה עוזב אותו שניה אחת הוא יכול להפוך לך את כל ה…ילד עם נשמה טהורה, הוא בא לעולם לזמן מוגבל רק כדי לתקן".

 

תזכורת מדוברות איחוד הצלה הבוקר: "בן 3 איבד את הכרתו ברחובות מצבו אנוש, צוותי הרפואה של איחוד הצלה ביצעו פעולות החייאה על ילד כבן 3 שאיבד את הכרתו בביתו ברחובות".

אבירן ששון חובש באיחוד הצלה שביצע בו פעולות החייאה סיפר -כשהגענו למקום נתקלנו בילד ללא דופק ונשימה לאחר שלדברי בני המשפחה איבד את הכרתו מסיבה שאינה ברורה בשלב זה. בסיוע חובשים נוספים ביצענו בו פעולות החייאה ממושכות ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים כשמצבו מוגדר אנוש תוך המשך פעולות החייאה".

 

חדשות רחובות ניוז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *