סורגות באהבה: דיירי הדיור המוגן ברחובות העניקו לעיר שי לפסח במרחב הציבורי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

סורגות באהבה: דיירי הדיור המוגן ברחובות העניקו לעיר שי לפסח במרחב הציבורי

דיירי הדיור מוגן “לב רחובות” החליטו להעניק לעיר רחובות שי לפסח ולעטר ביחד עם הקהילה את המרחב הציבורי באזור שדרות ש. בן ציון

לפני כחודשיים כמה סבתות מ “לב רחובות” נחשפו למודעה שהייתה תלויה בכתב יד בחלון הראווה של החנות המיתולוגית “ליז” (מאז 1972) שברחוב הרצל עם טלפון למשלוחים ומשפט לסיום: “זהו ניסיון אחרון לשרוד”.
בעל החנות, רפאל אזולאי, החנות לא תיאר לעצמו שמאז המודעה תהפוך לויראלית ברשת והטלפון הבא יגיע מהנהלת “לב רחובות”.

זהבה בן דוד, מנהלת השיווק יצרה קשר וביקשה לרכוש צמר בעלות של אלפי שקלים. מאז ועד היום הסבתות מ”לב רחובות” סרגו גם לטובת תינוקות שנולדו בקפלן וגם לטובת עיצוב המרחב הציבורי.

וכך, הבוקר, ביום חמישי, רגע לפני החג הגיעו הסבתות יחד עם תושבות ותושבים וילדי העיר להתנדב ולתפור את התוצר הסופי על גבי הספסלים ,עמודים ועצים. ועצים הממוקמים ברחבת ש. בן ציון.
כל התושבים העוברים ושבים שעברו במקום התפעלו מהיופי והיוזמה המבורכת.

ליבי ברגמן, אחת מתושבות השכונה שעזרו אמרה: שמחתי לקח חלק בפרויקט שמחבר בין אנשים ומוסיף חיוכים וצבעוניות לעיר שלנו”.

גם מיה לונצר, פעילה חברתית הגיעה עם בנותיה והוסיפה: “מרגש כיצד דברים פשוטים המתרחשים ביוזמת הקהילה יכולים להצליח בקלות לחמם את הלב”.

מאיר בן חיים, מנכל “לב רחובות”: “אנו שמחים לערב את הדיירים בתוך הקהילה בעיר וכך ליצור אינטראקציה שכה מתבקשת בין הדור הצעיר לדור המבוגר. כך גם מגלים סולידריות חברתית, מעצבים את המרחב וגם מחברים בין אנשים מכל הגילאים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן