סיפורים לילדים

buypostil

buypostil

קרדיט תמונה FREEPIK

—תוכן שיווקי—

איזה ילד אינו אוהב להקשיב לסיפורים לפני השינה? הילדים אוהבים את היחס שהם מקבלים מצד ההורים, את הסיפור שמסופר, העלילה וכמובן נהנים לפתח את הדימיון. סיפורים לילדים תורמים להם רבות מבחינת ביטחון עצמי ופיתוח הדימיון. הילדים נהנים מהסיפורים עד כדי כך שהם בסופו של דבר ממציאים סיפורים משלהם. במדור מיוחד של מגזין עיניים ניתן לשלוח סיפורים בהמשכים ולשתף את כולם ביצירתיות ובדימיון.

הוא כל כך טוב שלא רוצים שייגמר

מכירים את זה שאתם קוראים סיפור טוב כל כך שאינכם רוצים שהוא ייגמר. ובכן, סיפורים לילדים הם קצרים יותר בדרך כלל, אבל בתוך תוכם גם הילדים היו רוצים שהם יימשכו עוד. מדור סיפורים לילדים בעיתון עיניים אכן מאפשר זאת. במסגרת מדור מיוחד זה הילדים מוזמנים לשלוח סיפורים שונים בהמשכים. כך שכל ילד ממשיך את קודמו. כאשר כותבים סיפורים ביחד, נוצרת הרמוניה וסיפורים מיוחדים שעוד לא נקראו. לעולם לא ניתן לדעת כיצד סיפור אחד יתחיל וכיצד הוא יסתיים.

כל הסיבות לשלוח סיפורים למדור סיפורים לילדים

אם יש לכם ילדים שמנויים לעיתון עיניים והם מתלבטים אם לשלוח את הסיפור שלהם או לא, חשוב לעמוד על כל היתרונות שיש בפעילות הברוכה הזו ולעודד אותם להשתתף. ילד המשתתף במדור יכול ליהנות מעולמות שונים:

  • פיתוח כושר הכתיבה – כאשר הילדים צעירים, אנו רוצים לפתח בקרבם כמה שיותר מיומנויות שיעזרו להם בחייהם הבוגרים. אחת המיומנויות האלה היא כושר כתיבה. כאשר הילדים כותבים סיפורים, באפשרותם לפתח את כושר הכתיבה שלהם.
  • פיתוח הדימיון – הסיפורים הם פרי דמיונם של הילדים, וככאלה, מדובר בסיפורים מכל הסוגים. הילדים מוזמנים לדמיין כאוות נפשם כדי להמציא סיפורים מרהיבים.
  • קשר עם ילדים מרחבי הארץ – במסגרת סיפורים בהמשכים, ילדה מנתניה משלימה סיפור שכתב ילד מחולון. כך שנוצר קשר בין הילדים, גם אם לא מדובר על קשר פיזי, עדיין נעים לדעת שהילדים ממשיכים אחד את השני גם מבלי להכיר.
  • יש מה לעשות בחופש – הילדים מחפשים מה לעשות בחופש מלבד להיות בטלפון שלהם כל הזמן? כתיבת סיפור בהמשכים היא תעסוקה ראויה מכל הבחינות. הילדים יהנו ממנה עד כדי כך שלא ירצו להפסיק.
  • התוצר הסופי מדבר בעד עצמו – בסופו של דבר, ישנו התוצר הסופי והוא הסיפור שמספרים הילדים. וסיפור כזה כל אחד רוצה לקרוא.

ראינו את כל היתרונות של המדור המיועד לילדים שאוהבים לכתוב סיפורים לילדים אחרים. כדאי בהחלט לעודד את הילדים לשלוח סיפורים למדור זה ולהמשיך את השרשרת.

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: