עדות האם: "הוא רצח את הבת שלי, היא לא יוצאת מהבית"

חדשות רחובות - אילוסטרציה : ילדה במצוקה - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

עדות מצמררת של אם לנערה בת 15 מהאזור יתומה מאב, שבתה עברה מעשה מגונה על ידי נהג מונית: "הוא רצח את הבת שלי, היא לא יוצאת מהבית".

כפי שפורסם לראשונה בחדשות רחובות ניוז, בעקבות תלונה של נערה קטינה בת 15 מהאזור, על מעשה מגונה של נהג מונית בן 67 תושב נס ציונה, נעצר נהג המונית החשוד. הסיפור כאמור התרחש בערב יום חמישי לפני כשבוע וחצי, נערה שהזמינה מונית מבאר יעקב לאחר שבילתה במסיבת יום הולדת, לא חשבה לרגע שהנסיעה תהפוך לסיוט של חייה. בסביבות השעה 23:30, אסף נהג המונית החשוד את הנערה לביתה באזור העיר רחובות, נסיעה שאמורה היתה להארך לא יותר מ-25 דקות בשעת לילה, ארכה כ-45 דקות.

אבנר שובלי צילום: רחובות ניוז

במהלך הנסיעה "חיזר" הנהג אחר הנערה המפוחדת: " את צריכה להיות מלכת יופי" אמר לה הנהג. "הבת שלי חששה מאוד לחייה אבל היא חזקה, היא תפסה אומץ והקליטה את הנסיעה והדברים החולניים נשמעים בבירור" אמרה אם הנערה. בהמשך הנסיעה שלח לכאורה הנהג את ידו ושם על ברכה תוך שהוא מגיע לכאורה לסיפוק מיני. "הבת שלי עברה טראומה, הוא שלח את ידיו לאזורים מוצנעים שלה שקשה לי לתאר", סיפרה האם לחדשות רחובות ניוז. "היא סיפרה לי שמה שהיא רצתה באותם רגעים זה שאתקשר אליה ואציל אותה, אבל לא חשבתי על זה לצערי. היא פתאום ראתה שהם במקום חשוך סמוך לבית עלמין שזו כנראה לא הדרך הישירה הביתה", סיפרה האם והוסיפה: " שהם הגיעו לרחוב שלנו, היא ירדה וסיפרה שרוצה ללכת לישון אצל חברה טובה שלה. היא לא רצתה להיכנס הביתה. לקח לי המון זמן לשכנע אותה לחזור. ללימודים היא חזרה רק השבוע בהדרגה כי קשה לה להיות מרוכזת, המחלקה לשירותים חברתיים הצמידה לנו פסיכולוגית שתלווה אותה ותעזור לה להתמודד עם המצב הקשה".

מונית, כסף, רחובות ניוז

מעצרו של הנהג הוארך ביום ראשון השבוע בפעם השלישית בעקבות הצהרת תובע, היום (רביעי) הוגש נגדו אישום לבית משפט המחוזי בלוד אך הוא פרטיו אוסרו לפרסום.

האם סיכמה: " אני מאוד מקווה שהוא יקבל את העונש המקסימלי ושלא ייצא מהכלא! הוא רצח את הנפש של הבת שלי, היא עברה טראומה וזה ילך איתה כל החיים! ביום חמישי שעבר היינו בעימות איתו בתחנת משטרת רחובות, הבת שלי שאלה אותו למה הוא עשה את זה ולמה הוא הרס לה את החיים? היא לא קיבלה תשובות. כשראיתי אותו בתחנה כמעט התמוטטתי מעצבים, איבדתי את עצמי, ראיתי מול העיניים מפלצת שהרסה לבת שלי את החיים. במהלך הנסיעה הוא הציע לה כסף, 200 שקלים ו-400 שקלים, היא כמובן לא לקחה, הבת שלי ילדה רגישה אבל חזקה. אני בכל זאת מודה לאלוהים שהוא לא עשה לה משהו יותר גרוע, הוא נסע איתה במקומות שמי יודע איך זה היה נגמר אם היה מחליט אחרת".

הנערה התייתמה מאביה בגיל 9

"בעלי נפטר שהיא היתה בת 9, אני לא רוצה לתאר מה היה קורה לו אם בעלי היה בחיים. אני רק מקווה שבית המשפט יעניש אותו בצורה הכי חמורה שאפשר ושהוא לא ייצא יותר לחופשי".

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/FEXsZjS1BkMGHdn67sEFXx

תגובות