עובדי גלובס מקס בקניון רחובות לא קיבלו את משכורת מאי

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

העובדים הופתעו לגלות שרשת בתי הקולנוע לא העבירה את משכורות חודש מאי; ולפי גורמים בענף היא נקלעה לקשיים גלובוס מקס: "עושים כמיטב יכולתנו לשלם משכורות בהקדם"


לא מעט זמן הושקע בשיפוץ אולמות הקולנוע בקניון רחובות וכמעט אחרי שנתיים של המתנה בחודש פברואר השנה נחנכו 8 אולמות קולנוע חדישים ומאובזרים, כשכל האולמות עם מערכות הסאונד המתקדמות בעולם Dolby Atmos, וכשהמתחם האינטימי והנעים מעוצב ונבנה בקפידה כדי להעניק חווית קולנוע איכותית ומפנקת לתושבי העיר רחובות.
כעת מתברר שאולי החגיגה הייתה מוקדמת מדי, בשעה שהעובדים היו אמורים לקבל את השכר של חודש מאי הם הופתעו לגלות כי הוא לא הופקד בחשבונות הבנק.
בתחילה חשבו העובדים בסניף רחובות שמא התקלה רק אצלהם .אך בירור מהיר גילה שכל 850 עובדי מתחמי בתי הקולנוע של הרשת בארץ לא זכו להפקדת המשכורת לחשבונות הבנק שלהם.

העובדים מקווים שהסרט הרע יחלוף מהר
רוב עובדי הרשת הם צעירים שעובדים במשמרות ומשתכרים שכר מינימום ומלבד רחובות רשת מתחמי בתי הקולנוע פזורה בעוד תשעה מתחמים בארץ . לטענתם, כאשר ניסו לבדוק מול הנהלת החברה מדוע לא קיבלו שכר, נענו בתשובה כי זו "הבעיה של הבנק".
יש לציין כי בנוסף בנוסף, מחזיקה הרשת מתחמים נוספים בשלבי בנייה ותכנון בכרמיאל, אשקלון, שפרעם, מעלה אדומים​.
מקורבים לחברה טוענים כי בחודשים האחרונים הזרימו בעלי גלובוס מקס עשרות מיליוני שקלים לחברה וכעת היא ניצבת בפני בחינה מחדש של מצבה והאפשרויות העומדות בפני בחינה מחדש של מצבה והאפשרויות העומדות בפניה.
מגלובוס מקס נמסר בתגובה כי "אנו עושים כל שביכולתנו לשלם את המשכורות לעובדים בהקדם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *