מדריכה ברשות לבטחון קהילתי הותקפה בראשה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מדריכה ברשות לבטחון קהילתי הותקפה בראשה, התוקף קיבל צו הרחקה עד יום ראשון הבא. ברשות לבטחון קהילתי אמרו: "העובדת מקבלת את כל הגיבוי והליווי על ידי הממונים עליה, ועובדת סוציאלית התלוותה אליה לבית המשפט". 

 

מדריכה ברשות לבטחון קהילתי (לשעבר – פרויקט עיר ללא אלימות) בסניף קרית משה הותקפה בשלישי שעבר בראשה על ידי תושב השכונה שככל הנראה נוהג להגיע כשהוא בגילופין. העובדת הגישה תלונה במשטרה והיום (שני) היא ניגשה אל בית משפט השלום ברחובות והוציאה כנגדו צו הרחקה. בבקשתה לשופטת

המדריכה פנתה לשופטת וסיפרה שחשבה שהמחלקה תסייע לה אך נאלצה לעשות זאת בעצמה: "אני מדריכת המועדונית, רציתי שהרווחה תפנה לבית משפט אבל אמרו לי לפנות בעצמי" אמרה בפתח דבריה והוסיפה: "אני פונה כדי שלא יתקרב למקום ולא יתקרב אליי. הוא הגיע שיכור ניסיתי להוציא אותו מהמקום בדרך כלל שקורים דברים כאלה אנשים מקשיבים ויוצאים. הוא איים עליי הוא הוריד לי מכה חזקה לראש. התקשרתי לשוטר הקהילתי הוא לא ענה, התקשרתי לרווחה יום אחרי זה וניגשתי להגיש תלונה במשטרה שם ביקשתי צו הרחקה אך הם אמרו לי שאני צריכה לגשת לבית המשפט".

השופטת אושרית הובר היימן

השופטת אושרית הובר היימן מבית משפט השלום ברחובות שוכנעה כי המדירכה מפוחדת ומסכנת את חייה והורתה על צו הרחקה מהמקום וממנה למרחק של 100 מטרים, ביום ראשון הבא ייערך דיון נוסף בו ימסור החשוד את גרסתו.

 

מהרשות לבטחון קהילתי נמסר: "העובדת ברשות לביטחון קהילתי מקבלת את כל הגיבוי והליווי על ידי הממונים עליה, ועובדת סוציאלית התלוותה אליה לבית המשפט. בימים אלה פועלת הרשות להתקנת אמצעי בטיחות לשמירה על מוגנות העובדים".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *