עונש מבזה ביותר! הכה את אביו ואחותו, איים על חיי משפחתו וזוכה בגלל מחלת נפש

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
אדנקו סבחת ברקוביץ’.צילום הנהלת בתי המשפט

עונש מבזה ביותר! השופטת אדנקו סבחת חיימוביץ מבית משפט השלום ברחובות השיתה רק חצי שנת מאסר על תנאי לבן הסורר שהכה את אביו, תקף את אחותו ואיים שיהרוג את משפחתו.

כתב האישום החמור כולל שלושה אישומים כנגד תושב רחובות בן 22 שבשלושה מקרים שונים תקף את אביו בבעיטה בבטנו, את אחותו הוא הכה ואיים שיהרוג את בני משפחתו. הצעיר נעצר לאחר כל מקרה ובית משפט שלח אותו לבדיקה פסיכיאטרית וזיכה אותו מרוב האישומים. שופטת בית משפט השלום ברחובות אדנקו סבחת חיימוביץ השיתה עליו עונש מגוחך ובגזר הדין נכתב ” הנאשם הורשע לאחר שמיעת ראיות בשלושה כתבי אישום שעניינם אלימות כלפי בני משפחתו. הורשע הנאשם בעבירה של תקיפה סתם, עבירה לפי סעיף 301 לחוק העונשין, במהלך דין ודברים בין הנאשם לאביו, בנוכחות בני משפחה נוספים, התקרב לאביו, שישב אותה עת על הספה ובעט בבטנו של אביו. האב קם ממקומו, הנאשם המשיך לבעוט בבטנו שלוש בעיטות נוספות והיכה בגופו באמצעות אגרופים. האח תפס את הנאשם והאם פתחה את הדלת והורתה לאב לצאת מהבית על מנת שהנאשם לא יהרוג אותו. הנאשם זוכה מעבירת איומים שיוחסה לו כלפי אביו באירוע זה”.

בהמשך גזר הדין נכתב כי הנאשם עבר תסקיר אצל שירות מבחן שם צוין כי הוא סובל ממחלה נפשית. לאור האמור התחשבה השופטת אדנקו במצבו הנפשי ” נוכח כל האמור אני גוזרת על הנאשם את העונשים הבאים:
6 חודשי מאסר על תנאי, והתנאי הוא שהנאשם לא יעבור תוך שלוש שנים מהיום כל עבירת אלימות. קנס כספי בסך 2.000 שקלים וערבות בסך 4.000 שקלים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן