עונש מוצדק: תקף את חברתו במועדון ויירצה ארבעה חודשי מאסר וישלם פיצוי כספי למאבטח

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
אדנקו סבחת ברקוביץ’

עונש מוצדק: תוקף חברתו במהלך בילוי במועדון בפארק המדע יירצה ארבעה חודשי מאסר בפועל וישלם פיצוי כספי למאבטח בסך אלף שקלים.

שופטת בית משפט השלום ברחובות אדנקו סבחת חיימוביץ השיתה עונש מאסר בפועל לצעיר שתקף את חברתו במועדון המוזיאון בפארק המדע. המקרה התרחש בחודש יולי 2017, אז יצאו אבירם זוזוט וחברתו דניאל הודיה לבילוי במועדון המוזיאון בפארק המדע זמן שהוא מפר מעצר בית. בעוד השניים תחת השפעת אלכוהול, תקף אבירם את דניאל במכת אגרוף בבטנה ובפניה ואחז בה. מאבטח המועדון דוד סגרישוילי הפריד ביניהם והוציא את אבירם מהמקום. שרצה לשוב אל תוך המועדון פנה אליו מנהל המקום גלעד כץ וסרב להכניסו. בתגובה הוא אמר ” עם מי אתם מתעסקים”. בהמשך יצאה דניאל מחוץ למועדון, אבירם פנה אליה ואמר “אני במעצר בית, את מסבכת אותי, בואי נזמין מונית”. דניאל לא רצתה ללכת וניסתה להסתתר מאחורי מנהל המועדון גלעד כץ. אבירם ניגש לדניאל, משך בשיערה ודחף אותה.

כוחות הצלה אילוסטרציה

כמעט שלוש שנים מאז המקרה החמור, השבוע חרצה את דינו השופטת סבחת חיימוביץ והשיתה על אבירם ארבעה חודשי מאסר בפועל החל מתאריך 01.04.2020, חצי שנה על תנאי, קנס כספי בסך 2000 שקלים וכן פיצוי של אלף שקלים למאבטח המועדון.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן