עורך דין שזייף החלטת בית משפט יבצע 4 חודשי עבודות שירות

חדשות רחובות - בית משפט השלום רחובות - רחובות ניוז
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

במסגרת הסדר טיעון: עורך דין רחובותי שזייף החלטה שיפוטית יבצע 4 חודשי עבודות שירות

עורך דין לענייני משפחה, תושב רחובות, נאשם בחודש יולי 2020 בזיוף החלטת בית משפט בביטול החלטה ליציאה קטין מהארץ, במסגרת הסדר טיעון מתחשב הוא יבצע רק ארבעה חודשי עבודות שירות וישלם קנס כספי בסך 500 שקלים.

https://chat.whatsapp.com/KPgFY0ln1Ut1OqigdgAMkX

מכתב האישום שהגישה הפרקליטות כנגדו עולה כי במסגרת עיסוקו, העניק ייעוץ משפטי בענייני משפחה ללקוח שייצג בענייני מזונות.  התיק כאמור התנהל בבית הדין הרבני, בחודש יולי 2019 כתב עורך הדין בקשה לחידוש דרכונו של הקטין, בנו של הלקוח שלו, הנחזית להיות בקשה המוגשת במסגרת הליך משפטי בבית משפט לענייני משפחה בראשון לציון שם היא נידונה.

 

בית משפט השלום ראשון לציון צילום רחובות ניוז

 

באותו מועד, זייף עורך הדין את ההחלטה וכתב בבקשה את ההחלטה מצדו "ניתן צו כאמור", החלטה שמקבלת רק השופטת מיכל נעים דיבנר אליה הוגשה אותה בקשה. בהמשך כתב עורך הדין בקשה נוספת לביטול עיכוב היציאה מהארץ ובהמשך זייף החלטה "ניתן בזאת צו ביטול עיכוב יציאה מן הארץ". עורך הדין הנאשם, המשיך בתוכנית והורה ללקוח שלו להפנות את א', אל משרד הפנים כדי להוציא דרכון בהתאם להחלטה המזויופת. א' ניגשה אל משרד הפנים אך שם כל התוכנית התגלתה, ברגע שהיא התבקשה להביא מבית משפט את ההחלטה המקורית טרם הנפקת הדרכון לקטין. א' פנתה אל בית משפט לענייני משפחה בראשון לציון ושם הופתעה לגלות שאין כלל דיון בנושא או בקשה דומה.

השופטת זהר דיבון סגל צילום רחובות+ראשון ניוז

שופטת בית משפט השלום ברחובות זהר דיבון סגל התחשבה בעורך הדין הנאשם, במצבו הנפשי ובעובדה כי הוא גרוש לשניים, אב לתינוקת מנשואים שניים וכן בעובדה שהוא כבר לא עוסק בתחום. בסופו של דבר הוא יבצע ארבעה חודשי עבודות שירות בלבד.

הצטרפו לעדכונים 👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/KPgFY0ln1Ut1OqigdgAMkX

תגובות

דילוג לתוכן