עיצוב דירה והום סטיילינג הם מהגורמים המשמעותיים להעלאת ערך הדירה או הבית ולקיצור זמן מכירתה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הילה אלטר , הפכה להיות אחת ממעצבות הדירה הידועות ביותר כיום באזור השפלה, נותנת עצות כיצד אפשר בהשקעה מינימלית למקסם את מחיר הבית ולהצליח בעזרת כמה רעיונות קטנים לעלות את ערך הנכס.

"בשוק הנדל"ן של ימינו, עיצוב דירה והום סטיילינג הם מהגורמים המשמעותיים להעלאת ערך הדירה או הבית ולקיצור זמן מכירתה", אומרת מעצבת הפנים וההום סטיילינג, הילה אלטר, בוגרת שנקר. "מדובר בהשקעה מינימלית", מוסיפה אלטר, מומחית בהלבשת בתים, הטוענת כי מספיק במקרים רבים חדר אחד, על מנת למקסם את מחיר הבית – ולהצליח למכור אותו בזמן קצר ביותר. חשוב לציין כי התחום מפותח מאוד בארצות הברית ובאירופה – בין 50% ל-60% מאוכלוסיית מוכרי הבתים משתמשים ביבשות אלו בשירותי עיצוב והום סטיילינג (הלבשת בתים).כאשר בשנים האחרונות התחום קיבל תנופה גם בישראל.

אלטר, מספרת כי לקוחות רבים שמתקשים למכור את בתיהם – פונים אליה ומצליחים להיפטר מהנכס במהירות, לעתים במחיר גבוה יותר מהמצופה. גם מתווכים נעזרים בשירותיה, בעת ניסיונותיהם להעלות את ערך הנכס ולמכור אותו במהרה.

"בעבר, שירותי עיצוב והום סטיילינג היו מאוד יקרים", אומרת אלטר, "כיום, בתקציבים לא גבוהים, ניתן להעלות את שווי הבית ולקצר את משך מכירתו – ביעילות ובקלות".

התאמת הדירה או הבית למכירה לקונה הממוצע, דומה לאפקט שמעניקות בובות ראווה לחנויות בגדים – שהרי רושם ראשוני נוצר אצל כל אדם במהלך עשר השניות הראשונות. עיצוב והום סטיילינג הם בדיוק הדרך ליצור את ההרגשה הנכונה אצל קונה פוטנציאלי בזמן הביקור בבית המיועד. בעזרתם, הבית יראה גדול יותר, מואר יותר, נקי יותר וחם יותר – וגם עשוי לעורר רצון להישאר בו ולרכוש אותו.

עיצוב פנים והום סטיילינג משמשים גם כאשר בעלי בתים מעוניינים לערוך שינויים פונקציונליים בבתיהם. "למשל, חדר מיותר ששימש כמחסן צריך להפוך במהרה לחדר שינה כאשר מצטרף למשפחה תינוק חדש", אומרת אלטר. "לחדר כזה צריך להכניס הרבה רוגע ושלווה – וכמובן עדיין לשמור על פונקציונליות".

חדר תינוק רגוע ופונקציונלי החדר לפני – מחסן

  ואיך אפשר בלי חלומות ?

"אני מוצאת את עצמי מקשיבה לחלומות שניתן בקלות להגשימם", מסכמת אלטר. "לקוחות רבים חולמים שנים על חדר שינה מעוצב, כמו בית מלון. רוצים להכניס רוגע, אווירה שונה לחדר המיטות.

חדר כמו בית מלון

ילדים רוצים חדר מתאים ללימודים – אבל עדיין עם המשחקים ותחומי העניין שלהם.

חדר לילד מותאם ללימודים ועם משחקים

אין אושר גדול מאשר לראות ילד בן 7 שכל חייו הן דמויות של גיבורי על – מקבל חדר מעוצב בסגנון הזה".

חדר גיבורי על – באטמן

 

הילה אלטר, בוגרת שנקר, היא מעצבת פנים והום סטיילינג ומומחית בהלבשת בתים.

ניתן לראות תמונות של בתים וחדרים באתר שלה ובפייסבוק. או ליצור קשר בטלפון .   052-8838677

 

www.facebook.com/hilahstyling

www.hilahstyling.com

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *