עירוני רחובות – הפועל קרית אונו 26:29 (9:13). שתי הקבוצות הגיעו למפגש ברצף של 3 הפסדים כל אחת. רחובות הייתה טובה יותר, קרית אונו צימקה את הפיגור לכדי שער, אבל רחובות ידעה להתעלות בדקות הסיום. רחובות שבה למקום ה-6 בטבלה, והיא קרובה להבטיח רשמית את המקום שלה בפליאוף העליון. קרית אונו ממשיכה להיות מדורגת במקום האחרון, בפיגור של 4 נקודות מקרית מוצקין הלפני האחרונה (השתיים יפגשו בקרוב במסגרת המחזור ה-20). שפטו יורם פרץ וערן אברמוביץ.
![](https://rehovot.news/wp-content/uploads/2023/04/Screenshot_20230414_010722_WhatsAppBusiness-238x300.jpg)