עיריית רחובות:סיום מחזור א' של קייטנות הקיץ העירוניות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

למעלה מ-5,000 ילדים השתתפו בקייטנות הקיץ השונות שהתקיימו בבתי הספר ברחבי העיר. במהלכן, הילדים שרו, רקדו, יצרו, שיחקו ולקחו חלק בפעילויות מגוונות בתחומי המוזיקה, האמנות והספורט.,נפתח מחזור ב' של קייטנות הקיץ ב-6 מוקדים ברחבי העיר לכיתות א'-ג' ולעולים לכיתה א'

למעלה מ-5,000 ילדים השתתפו בקייטנות הקיץ השונות שהתקיימו בבתי הספר ברחבי העיר. במהלכן, ילדי העיר בגילאי בתי הספר היסודיים נהנו ממגוון פעילויות, מפעילים מקצועיים ותכנים עשירים. בין היתר, במסגרת הקייטנה שולבו תכנים לימודיים, חווייתיים ומעשירים בנושא ירושלים.

הקייטנות התקיימו בבתי הספר בהם לומדים הילדים, והועברו על ידי צוותי החינוך הבית ספריים, יחד עם הצוותים המקצועיים של החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש ובאמצעות תכנית קרן קר"ב במגוון נושאים ופעילויות לאורך כל היום. קייטנות הקיץ של החברה העירונית נחשבות לאיכותיות במיוחד, בין היתר, בשל היחס האישי שמוענק לכל אחד מהילדים שנוטלים בהן חלק.


גם השנה, כמו בשנים קודמות, החברה העירונית הפעילה יחד עם משרד החינוך, את קייטנת 'בית הספר לחופש הגדול' שכללה מספר פעילויות בנושא 'ירושלים שלי'. בנוסף, החברה הפעילה קייטנות הכנה לכיתה א' וקייטנות מגוונות לפי תחומי עניין – קייטנות ספורט, תכניות קיץ בבית האמנים ובבית הקרמיקה וקייטנת אמנויות הבמה בבימת הנוער רחובות, שבסיומה אף העלו התלמידים מופע סיום שמח וססגוני. בנוסף, התקיימה גם קייטנת תלמ"א (תכנית לאומית למצוינות באנגלית) במסגרת קייטנת 'בית הספר לחופש הגדול' בבתי הספר נבון, שז"ר, מעלות משולם ובכור לוי. בקייטנה לקחו חלק כל תלמידי כיתות ג' והיא הועברה על ידי שני מורים, מורה אחד שהגיע מחו"ל ומורה לאנגלית מישראל.
כאמור, עם סיומו של מחזור א', נפתח ביום ראשון האחרון, מחזור ב' של קייטנות הקיץ ב-6 מוקדים ברחבי העיר לכיתות א'-ג' ולעולים לכיתה א'.
מיכל קרקוף, מנהלת מחלקת צהרונים וקייטנות: "המחזור הראשון הסתיים בחגיגה מתוכננת ומאורגנת היטב. הילדים הופיעו במחול, שירה והמחזה להנאתם הרבה של קהל הצופים. בשאלון שנשלח לכל המנהלות והרכזים על מידת שביעות הרצון של כל מרכיבי פעילויות הקייטנה, זכינו לציון הגבוה ביותר, הודות למסירותם של כל העובדים. אני מודה לרכזים, למנהלי הקייטנה, למורים ולמדריכי קרב על השקעתם הרבה להצלחת מפעל זה, ועל כך שפעלו רבות להנעמת שהותם של הילדים בקייטנה. לאורך כל ימי הפעילות, דאגנו ונערכנו בהתאם, במיוחד בימים עמוסי חום, לבריאותם ובטיחותם של ילדיכם-ילדינו על מנת שיחזרו לביתם יום-יום שלמים ובריאים, ובזאת הצלחתנו. בימים אלו מתקיימת קייטנת מחזור ב' במוקדים שונים בעיר, ובמקביל אנו נערכים לפתיחת שנת הפעילות בצהרוני תשע"ח."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *