עיריית רחובות החלה במהלך סביבתי רחב היקף בדרך בגין בעיר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

בימים אלה פתחה עיריית רחובות במבצע רחב היקף בדרך בגין בעיר לניקיון יסודי של האזור כולו.עם סיום הניקיון יוצבו לאורך הכביש פחים דקורטיביים, שילוט לשמירת הניקיון, שלטי הכוונה לצועדים, ברזיות ועוד

בסוף שבוע שעבר התחיל מבצע רחב היקף בדרך בגין בעיר במהלכו יתבצע ניקיון יסודי של האזור כולו, לרבות השטחים הפתוחים הסמוכים לו . במסגרת זו יוצבו פחי אשפה חדשים, שילוט מתאים לאורך הכביש, שלטי הכוונה לצועדים במקום, ברזיות חדשות ופעולות נוספות שמטרתן לשפר את השימוש והנראות במרחב הציבורי.

בחמישי שעבר  החלו העבודות במקום ( וצפויות להמשך כחודש) הגיעו לשטח סגן ראש העיר יניב מרקוביץ' וחברת המועצה ד"ר רוני באום, מחזיקת תיק קהילה, אקדמיה ואזרחים ותיקים כדי לפגוש את צוות אגף חזות העיר שעבד במקום, להתרשם מביצוע העבודות בפועל ולעבור על תוכנית העבודה המתכוננת למקום. לאחר ביצוע שלב ראשון של עבודות ההכנה, תתקיים במקום פעילות קהילתית ( התחום עליו באום אחראית ) במטרה לשמור על המרחב הציבורי נקי לרווחת כלל תושבי העיר.

עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר:" שמנו לעצמו למטרה לקדם את נושא חזות העיר בקדנציה. לצד בניית תוכניות עבודה רב שנתיות לאגף, אנו פועלים כל העת במטרה לשפר את נראות העיר בדברים הקטנים שלא תמיד זוכים לתשומת לב. בחודשים הקרובים נכנס לכל שכונה בעיר ונבצע בה ניקיון יסודי , נציב שילוט מתאים ובשיתוף אגף הפיקוח נדאג גם לאכיפה. לשמחתי אני פוגש מידי יום בעשרות תושבים אכפתיים שמציפים בעיות מהשטח ויחד עם הגיבוי לו אני זוכה מראש העיר שאף שינה את התקצוב העירוני המוקצה לצורך אותן פעילויות אנו מתחילים לראות את השינוי בשטח."

ד"ר רוני באום:" הניקיון והמרחב הציבורי הם חלק משמעותי באיכות החיים בעיר. החיבור בין קהילה לבין סביבה הוא בלתי נפרד ואף מתבקש, ולכן בחודשים הקרובים אפעל יחד עם חברי למועצת העיר לגיבוש תוכניות עירוניות משותפות שיישמו הלכה למעשה את המונח שטבענו "חושבים סביבה""

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *