עיריית רחובות החלה בעבודות לחידוש גן חורשת ותיקים בשיכון ותיקים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

עובדים בשבילכם: עיריית רחובות החלה בעבודות לחידוש גן חורשת ותיקים בשיכון ותיקים

 

מתקני משחקים, נדנדות חדשות, משטח משחק בטיחותי ומדשאות ירוקות : אגף גנים ונוף בעיריית רחובות החל השבוע לחדש את גן חורשת ותיקים ברח' קנדלר. העבודות לחידוש הגינה ייערכו במשך חודשיים ואז הגינה המחודשת תיפתח לקהל הרחב!.

עיריית רחובות מובילה את חידושי הגינות והגנים בכל רחבי העיר והשבוע, החלו עבודות לחידוש גן חורשת ותיקים ברח' קנדלר בעיר. הגינה משתרעת של שטח של כ-4 דונמים והעבודות בה כוללות הקמת מתחם משחקים המותאם לפעוטות וילדים בוגרים עם נדנדות, דמויות קפיץ ומתקני משחק מגוונים. כל המתקנים יוצבו על גבי משטח הולם תיקני ובטיחותי מסוג "סמרטפליי".

עוד במסגרת חידוש הגינה- יבוצעו עבודות להקמת מדשאות חדשות, שתילת צמחים ושיחים וגם יוצבו הצללות, ספסלי ישיבה, אשפתונים, ברזיות ויוספו גופי תאורה. העבודות צפויות להיערך במשך חודשיים ובסיומן הגינה תיפתח מחדש לקהל הרחב.

גן חורשת ותיקים מתחדש.

רחמים מלול, ראש העיר: ״אנחנו ממשיכים במהפיכת חידוש הגינות בשכונות הותיקות- לצד הקמת גינות ופארקים חדשים. הפעם אנחנו מתחילים את העבודות בשכונת ותיקים. הגינה תעבור מתיחת פנים רצינית בחודשיים הקרובים שללא ספק תביא יותר ילדים ומבוגרים ליהנות מהטבע בחוץ״.

יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר: " מהפכת הגנים נמשכת. תושבי שכונת סלע פנו על הגינה הוותיקה שמהווה מוקד משיכה למאות ילדים שגרים באזור. קיימנו עם נציגות הדיירים מספר מפגשים בהם דייקנו את הצרכים ואת המטרות של חידוש הגינה ולשמחתי עוד פרוייקט יוצא לדרך. המדיניות העירונית שלנו היא לחדש גינות בשכונות ותיקות וזאת לצד הקמתן של גינות בשכונות חדשות. אין שכונה שלא נגענו בה ואני מבטיח שאנחנו לא מפסיקים עם תנופת ההתחדשות שלנו".

 

אדי נודל, מיוזמי חידוש הגינה : "אנו מודים ליניב מרקוביץ, סגן ראש העיר, על תרומתו לשכונת ותיקים. החידוש של הריאה הירוקה והקמת מתקני הספורט והמשחקים יספקו שנים רבות של הנאה לילדים ולמשפחותיהם. אנו מוקירים את מחויבותו ליצירת קהילה בריאה ומאושרת".

יהודית משולם, נציגת ועד שכונת שיכון ותיקים: ״לפני מס' חודשים ערכנו סיור עם נציגי העירייה בגן בחורשה כדי לתכנן את השינויים. השבוע כבר החלו עבודות לשיפוץ הגינה ובתוך זמן קצר נוכל ליהנות מגינה מחודשת, יפה ונעימה ליד הבית. אנו שמחים ומודים על ההיענות מצד העירייה והצעדים המהירים שנעשו לטובת כלל תושבים השכונה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *