עיריית רחובות חנכה גינת כלבים חדשה ברחוב פלדי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בימים אלה מכשירה העירייה שטח של כ- 260 מ”ר כגינת כלבים ברחוב פלדי בעיר.השנה צפויות לקום עוד שתי גינות כלבים חדשות: ברח’ המנוף ובשכונת אושיות.נושא גינות הכלבים מצוי בתהליך רה ארגון, הכולל שידרוג גינות קיימות והקמת גינות חדשות ובסופו תפורסם מפה עם כל גינות הכלבים בעיר.מרקוביץ’: ” אנו מטפחים את מצאי גינות הכלבים הקיים ומגדילים אותו לטובת התושבים וההולכים על ארבע, וכן במטרה לצמצם תופעת גללי הכלבים ברחובות.”

עיריית רחובות, באמצעות אגף גנים ועיצוב הסביבה, מכשירה בימים אלה שטח מתאים לגינה חדשה המיועדת להולכים על ארבע בגן אזורי ויצמן (ברח’ פלדי ).
שטח הגינה החדשה צפוי להיות כ- 260 מ”ר, ויהיו בה מתקן משחקים לכלבים וריהוט מתאים – ספסלים, ברזיה ותאורה. העבודות יחלו השבוע.
ברחובות יש כ- 8000 כלבים רשומים במאגר הווטרינר העירוני, והיקף הכלבים בעיר הולך וגדל. על מנת לסייע לבעלי הכלבים בתחום זה ולרווחת ההולכים על ארבע , הוחלט כי כחלק מהעשייה של אגף גנים ועיצוב הסביבה, נושא גינות הכלבים יעבור תהליך רה ארגון . התהליך כולל בחינה מעמיקה של הגינות הקיימות והצרכים להקמת גינות חדשות ברחבי העיר, לרבות איתור שטחים לגינות כלבים נוספות, כל זאת במטרה להגיע לפריסה רחבה שתרשת את כל העיר בגינות כלבים . בסיומו של התהליך, עיריית רחובות תפרסם מפה של כל גינות הכלבים בעיר, כך שכל תושב המחזיק כלב יוכל לבדוק היכן הגינה הקרובה אל ביתו. במסגרת זו ועל פי התכנון לשנת 2020 , העירייה תקים עוד 2 גינות כלבים נוספות בעיר : ברח’ המנוף ובשכונת אושיות.
סגן ראש העיר, עו”ד יניב מרקוביץ’, מחזיק תיק חזות העיר: “עיריית רחובות אוהבת את ההולכים על ארבע, ומבקשת לעודד את אימוץ הכלבים בעיר . אנו מטפחים את מצאי גינות הכלבים הקיים ומגדילים אותו לטובת התושבים, וכן במטרה לצמצם תופעת גללי הכלבים ברחובות. אנחנו מזמינים את כל בעלי הכלבים, ליהנות מהגינות- ומצד שני להתחשב ולזכור שיש שכנים מסביב בכל הנוגע לשמירה על השקט , הניקיון והסדר “

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן