עיריית רחובות יוצאת במבצע חיסונים לציבור החרדי

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

עיריית רחובות יוצאת במבצע חיסונים לציבור החרדי

המבצע ייערך מחר, יום חמישי, בבית הספר בננ משה ברחוב ההגנה 46 בין השעות 19:00-23:00 *כל המתחסנים יקבלו שקית אישית עם צ׳ולנט, חמין וקיגל כשי הערכה

עיריית רחובות מכריזה על מבצע מבצע חיסונים מיוחד
בקרב הציבור החרדי בעיר, שייערך מחר, יום חמישי הקרוב ו' אדר, 18.2, בין השעות 19:00-23:00, ללא המתנה וללא צורך בקביעת תור מראש.
המבצע ייערך בסמוך לריכוז אוכלוסיה גדול מקרב הציבור החרדי, בביה״ס בני משה ברחוב ההגנה 46, למבוטחי קופת חולים כללית, מכבי ומאוחדת.
המתחמים סודרו במיוחד ובהתאמה לציבור החרדי.
יש להצטייד בכרטיס קופת חולים, מתחסנים מתחת לגיל 18 יצטיידו באישור חתום בכתב מאחד ההורים לביצוע
החיסון או שיגיעו עם אחד ההורים למקום.
ראש העיר, רחמים מלול: ״ בואו להתחסן כדי שתוכלו לחגוג את פסח ללא חשש! אנו עושים הכל על מנת להפוך את רחובות לעיר מחוסנת וירוקה. זהו עוד מבצע, אחד מיני רבים, של העירייה לקידום ההתחסנות בעיר. מבצע נוסף צפוי בשבוע הבא. הדרך לחזרה לשגרה עוברת בחיסון. אני קורא לתושבים כולם להגיע להתחסן במרכזי החיסון העירוניים ״
חבר המועצה פנחס הומינר, יוזם המבצע: ״ "ההתחסנות היא בגדר צו השעה כדי שנוכל לעשות את ההשתדלות להשאר בריאים ולחזור לשגרה. אני רואה חשיבות רבה בקידום ההתחסנות בקרב תושבי רחובות ובהם בני הקהילה החרדית בעיר. גם אני התחסנתי ואני מציע לכולם שלא להאמין לפייק ניוז. החיסון יעיל ובטוח ועכשיו גם זמין ללא תור"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *