עיריית רחובות סיימה את העבודות לחידוש גינות שילר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

צבעונית, חדשה ויפה יותר: עיריית רחובות סיימה את העבודות לחידוש גינות שילר ברח' זכריה חתוכה

אגף גנים ונוף בעיריית רחובות סיים את העבודות לחידוש גינות שילר ברחוב זכריה חתוכה. כזכור, אגף גנים החל בעבודות לחידוש הגינה לאחר שהיא ניזוקה קשות בשריפה. כעת, עם תום העבודות, התושבות והתושבים מוזמנים לבקר בגינה החדשה והירוקה.

לפני כחודשיים החלה עיריית רחובות בעבודות לחידוש הגינה הציבורית שנשרפה וניזוקה קשות ברחוב זכריה חתוכה. עם תחילת העבודות על הגינה, הוסרו כל המתקנים הישנים והוחלף משטח המשחקים הישן במשטח בטיחותי וצבעוני.

במסגרת העבודות אגף גנים ונוף הגדיל את מתחם המשחקים המשתרע כעת על שטח של כ-230 מ"ר ובו הותקנו מתקני משחק חדשים משולבים לפעוטות ולמתבגרים וחצובת נדנדות חדשה ונגישה.

עם תום העבודות, עובדי אגף גנים ונוף פרסו הצללה רחבה על שטחי הגן כדי שהתושבות והתושבים יוכלו ליהנות מהגינה החדשה גם בעונת הקיץ הקרובה. הגינה המחודשת נפתחה השבוע לקהל הרחב והתושבות והתושבים מוזמנים ליהנות ממנה!

ראש העיר רחמים מלול צילום רמי זרגרי

ראש העיר, רחמים מלול: "אנחנו ממשיכים לעבוד גם בשכונות הותיקות בחידוש גינות, ובפרט בגינה זו אשר ניזוקה בשריפה. כעת היא גדולה יותר וחדשה ומגוונת. במקביל, אנחנו בונים גם גינות חדשות ברחבי העיר ופארקים, הכל לטובת תושבי רחובות".

כפי שהובטח: שלב ב' של השוק העירוני יוצא לדרך! - רחובות ניוז
סגן ראש העיר יניב מרקוביץ

עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר: "היה חשוב לנו להחזיר מהר ככל האפשר את הגינה הזו לתושבים, לאחר שניזוקה בשריפה. דאגנו להגדיל את שטחה וגם להצליל, ואני מקווה שתושבי השכונה הצעירים והבוגרים כאחד ייהנו ממנה כמה שיותר. נמשיך לחדש גינות בכל רחבי העיר".

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/DDOFX4aMYoKDNrqF3ryrIS

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *