על מה התחייב זהר בלום ולמה לא כולם אהבו את המתנה של אוראל צברי

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מי היא חברת המועצה שהופתעה בזר מפנק לרגל יום ההולדת,  המתנה השנויה במחלוקת של אוראל צברי לאמו וההתחייבות של זהר בלום.

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
פינת המנגל – חדשות רחובות ניוז

 

מוצאי שבת: באורוות הסוסים של משפחת עו"ד אורן אבלה בכפר בילו ב'. בימים של מחלוקות וקיטוב סביב הרפורמה המשפטית יש מי ששם את המחלוקות בצד ומדבר על הכל עם כנאפה ותה חם. באוירה טובה התכנסו עשרות עורכי דין מצפון דרום ומרכז מטמרה וקאבול בצפון ועד באר שבע שבדרום לשיח מכבד של עורכי דין שחושבים על המחבר והמשותף. אבלה:" עורכי דין שלעיתים באולם המשפט מתווכחים יודעים גם להיות חברים טובים ומחוצה לו נפגשים, מדברים ובאוירה טובה יוצרים חיבורים. נמשיך להוות גשר זה לזה ולייצר שיח פורה של שיתוף ואחווה גם אם לפעמים בחוץ קצת סוער".

 

ראשון: אחה"צ, דובר משרד החינוך, תושב רחובות דניאל בר, מכנס מסיבת עיתונאים לבוס- שר החינוך יואב קיש. אל מטה משרד החינוך בירושלים מגיעים כל כתבי החינוך הארציים, בהם רונה לוי מרקוביץ', אישתו הטרייה של סגן ראש העיר רחובות יניב מרקוביץ'.

דניאל בר ויואב קיש

 

שני: הפגנה ספונטנית בעד הדמוקרטיה בכניסה לרחובות, צומת פארק המדע. מאות משתתפים וחוסמים לסירוגין את הכביש. בין המשתתפים חברי המועצה מרשימת יש עתיד- אבי קינד ובנו, אוה גור, אורית שרגאי ועו"ד שמואל בר דאנזאן ובנו טום.

חברי המועצה וילדיהם בהפגנה

 

שני: יו"ר ועד עובדי עיריית רחובות רמי מדהלה מארגן יומיים גיבוש לעובדי אגף שפ"ע, גנים ורכב, שני אוטובוסים יוצאים לנפוש במלון דניאל בים המלח. בתוכנית- ארוחת ערב ומסיבת ריקודים וקריוקי. מגיע לברך סגן ראש העיר עו"ד יניב מרקוביץ' שמודה לכל עובד באופן אישי על עבודתו הנאמנה. לסיכום: היה שמח.

 

שלישי: הזוג הרחובותי האהוב וכוכבי הזמר במסכה אלירז שדה ואילנית לוי שדה, חגגו את חג האהבה וולנטייס בעיר הגדולה תל אביב.

אלירז שדה ואילנית לוי צילום אינסטגרם

שלישי: חברת מועצת העיר רחובות איטל בציר אלשיך, העלתה פוסט מרגש ומסכם לרגל וולנטייס ורשמה לבעלה שרון: "איבדתי כל כך הרבה דברים בעשורים האחרונים חוץ מהטבעת".

איטל ושרון בציר אלשיך

 

רביעי: בליכוד תומכים בחבר מועצת העיר רחובות אביב איטח, על רקע העתירה לבית הדין של הליכוד שהגיש, למען זכויות מתפקדי המפלגה ברחובות. איטח השתתף בחתונת בנה של חברת הכנסת טלי גוטליב, שם פגש חברי כנסת ושרים מהליכוד, שקיבלו את העתירה ואף הודיעו לו מפורשות שעתירתו מוצדקת ויתמכו במתפקדי רחובות ובבקשתו עבורם. נמשיך לעקוב ולדווח מבית הדין

 

איטל וגוטליב בחתונה

 

חמישי: הקומיקאי והשחקן הרחובותי המצליח אוראל צברי, מפתיע את אמו מרים הלן שחוגגת 64 חורפים, ומגיש לה הפתעת יום הולדת- הזמנה לסיור בכדור פורח. האם המאושרת מתלהבת מהמתנה, אולם בעלה יקיר שכנראה חושש מפחד גבהים לא ממש מתלהב. המנגל מאחל מזל טוב, נמשיך לעקוב.

אוראל והוריו הלן מרים ויקיר

 

חמישי: אולם המופעים בחוויות שוויץ בשכונת רחובות החדשה מלא מפה לאוזן לרגל ההצגה של בוגרי ניצן רחובות. במהלך נאומו של גולן ביטון מנכ"ל רשת חוויות, מפתיע ביטון ושולף זר פרחים לצד שירה הקהל ומעניק לחברת מועצת העיר אורית שרגאי שחוגגת יובל שנים. המנגל מאחל יום הולדת 50 שמח.

 

שישי: מזל טוב למנכ"ל עיריית רחובות מאיר דהן להולדת נכדתו. דהן כתב בהתרגשות: "התברכתי בעוד נכדה, בת לגל ומאור. תודה לכל המברכים שבת שלום ורק בשורות טובות".

מאיר דהן ונכדתו

 

שישי: פעם צופה תמיד צופה. מ״מ ראש העיר רחובות זהר בלום מוזמן כאורח כבוד לחגיגות 73 שנה לשבט הצופים הוותיק בעיר שבט שנ״יר. בלום שהיה חניך בשבט לפני עשרות שנים, מלווה אותו עד היום כל שנה ומצטרף למחנה הקיץ. בלום התרגש במיוחד ואמר לחניכים שגם השנה ילווה אותם בשטח במחנה, בכוונתו להתעורר כל בוקר ראשון בשעה 5:00 כדי להכין להם ארוחת בוקר עוד לפני שיתעוררו.

זהר בלום עם הקוסקוס ועוגות השמרים שהכין במחנה בשנה שעברה

 

שישי: מזל טוב לאחראית הסייעות בעיריית רחובות אילנית לוי, שחוגגת היום 50. נאחל לה בריאות, אריכות ימים ונחת.

אילנית לוי

 

 

 

תגובות

דילוג לתוכן