על סגירת המעגל עם רחמים מלול ומי ביקש מזהר בלום להתמודד לראשות העיר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: רכבה של אילנית לוי עבר תאונה, מי ביקש מזהר בלום להתמודד לראשות העיר ומי סגר מעגל עם רחמים מלול. 

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
פינת המנגל – חדשות רחובות ניוז

ראשון: בהצלחה לכתב המוכשר של מעריב, יליד ותושב רחובות מתן וסרמן שהשבוע החל בתפקידו החדש במערכת ככתב הכנסת.

מתן וסרמן בכנסת

 

ראשון: מנכ"ל עיריית רחובות מאיר דהן מרגיש מחוזר, בתחילת השבוע הגיעו אל ביתו מספר חברי מועצה ממזכרת בתיה, וביקשו שיחזור להנהיג את היישוב ויתמודד לראשות המועצה. דהן הודה להם על התמיכה והפרגונים והבטיח לשקול ברצינות את הצעתם.

מאיר דהן צילום: באדיבות עיריית רחובות

שני: חוויות שוויץ המדע גולן ביטון מנכ"ל חוויות ביחד עם אפרת חמישה מנהלת תחום החוגים, מפתיעים את המאסטר בהישרדות אריק עבדוש באימון, ומודים לו על עבודתו הנפלאה עם כ 800 משתתפים בחוגי השרדות ברחובות שהוא הגדול בארץ.

 

שלישי: מ"מ ראש העיר רחובות זהר בלום אירח השבוע את פורום סגני ראשי ערים וערך להם סיור בעיר. המשתתפים התרשמו ממגוון פרויקטים בעיר ובעיקר ממיזמים חדשניים בתחום החינוך. בארוחת צהריים המשותפת, הגיעה כמובן הקריאה של החברים לזהר בלום לעשות את הקפיצה הטבעית לתפקיד הבא כראש עיר. בלום חייך ואמר "אני מוכן".

מ"מ ראש העיר זהר בלום

 

שלישי: חברת מועצת העיר רחובות עו"ד קארין ברגינסקי, מגיעה עם פרחים ומתנה צנועה, ומעניקה למזכירתה במשרד. למחרת ברגינסקי הולכת לעשות ניתוח רפואי ובזמן החלמתה היא מודה לחבריה הרבים ולמשפחתה על התמיכה ברגעים הקשים. ברגינסקי שנמצאת בתקופת החלמה ביקשה למסור שהיא בסדר גמור ושבקרוב היא תשוב להמליץ בפינתה על בילוי משפחתי בשבת.

קארין ברגינסקי

 

שלישי: פורום הסגנים של ראשי הרשויות מתארח בעיריית רחובות. ראש העיר רחמים מלול שמקבל את פניהם, ובמהלך הביקור מופתע ונרגש לשמוע את סגן ראש קרית מלאכי שלומי מלכה, שמספר שמבחינתו המפגש עם מלול הוא סגירת מעגל. מלכה מספר ומזכיר למלול שבילדותו מלול היה המחנך שלו ביסודי, בהמשך מלול היה המרצה שלו במכון להכשרת מורים, שניהם במקביל בחרו במסלול הפוליטי, והיום מכהן מלכה כמפקח בחינוך העצמאי, אותו תפקיד שמלול ביצע בזמנו.

רחמים מלול ושלומי מלכה

 

רביעי: חברת מועצת העיר רחובות איטל בציר אלשיך התגאתה השבוע על שהבת שלה האמצעית, יצאה ביוזמה פרטית ולרגל בת המצווה שלה שחל בפברואר, היא גייסה חברות, ויחד הן מגיעות פעם בשבועיים לשמח את הסבים והסבתות בדיור המוגן ברחובות.

עמית אלשיך משמאל עם הסוודר האפור

 

חמישי: מלכת היופי לשעבר ותושבת רחובות אילנית לוי, מחנה את רכבה ברחוב הרצל, יוצאת לקנות אנטיביוטיקה מהסופר פארם ושחוזרת נדהמת לראות שמי שנשאר ברכבה דפק לה אותו והתנגש בעמוד. לוי מעלה סטורי ומכמת: "הלכתי להביא לו את התרופות והוא נכנס בעמוד".

אילנית לוי ואוטו לאחר התאונה

חמישי: השחקן המצליח אקי אבני, יליד רחובות ובוגר בימת הנוער, מגיע להופיע בהיכל התרבות בהצגת המחזמר המצליח "מרי לו" המבוסס על שירי צביקה פיק ז"ל. אל ההצגה מגיעים לפרגן עשרות מבני כיתתו של אבני, חבריו לשכבה מבית ספר קציר שכבר מחכים למפגש נוסף.

מנהל היכל התרבות אילן גרזי עם אקי אבני

שישי: חברי מועצת העיר רחובות עו"ד מתן דיל ואביב איטח, יוצאים לפגוש תושבים בשכונת כפר גבירול ורחובות ההולנדית, במטרה לפתור את סוגיית הקמת בית הכנסת "אור ושם". בסיום המפגש הבטיח דיל למצוא פיתרון בקרוב מאוד.

מתן דיל ואביב איטח

 

שישי: מזל טוב לפקידת הלשכה של יניב מרקוביץ' סגן ראש העיר רחובות שירה מזל אלישע, שחגגה 44 חורפים. נאחל לה בריאות, נחת והצלחה.

שירה מזל אלישע

שישי: מזל טוב ליליד רחובות וכוכב הכדורגל לשעבר איציק סויסה שחגג 52 חורפים. סויסה התחיל את הקריירה בקבוצת מרמורק, משם המשיך לשחק במכבי ת"א, בחולון אשדוד, הרצליה, כפר סבא וקיבל את התואר מלך השערים של חולון בכל הזמנים. נאחל לו מזל טוב, נחת ובריאות.

איציק סויסה

 

פפארצ'י השבוע

חבר דירקטוריון תאגיד המים הבאר השלישית וחבר מועצת העיר רחובות לשעבר עו"ד אריה שטאובר, עורך קניות במאפיית פארין ברחוב הרצל, ולא מפסיק להתענין בפוליטיקה שעדיין בדמו.

אריה שטאובר צילום: רחובות ניוז

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *